Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha digitv szeretnék rendelni...

Ha digitv szeretnék rendelni akkor arról mehet az internet? Vagy csak ha sima kábeltvt rendelek? Amúgy mik az internetről és a műholdas tv-ről a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 5. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
valamit szerintem keversz. van a műholdas digitv ami ugye egy parabolaantenna, ahhoz te nem kapsz netet. van a digikábel, ami szószerint kábelen hozza a tv-d és ahhoz van az internet ami sztem legjobb az országban sebességet, árat illetően. Viszont utóbbit csak nagyobb városokban tuják szolgáltatni.
2008. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem válaszoló is kever valamit, mert a DigiKábel FTTH internetszolgáltatásának SEMMI köze nincs a kábeltelevízióhoz. A háztömbig optikán viszik az internetet, ahol egy routerrel már etherneten jut el a lakásodba. Nem koaxon, mint a kábeltévé. A digi internetszolgáltatása NEM olyan, mint az UPC kábelnet szolgáltatása!


Amúgy jelenleg egyik hazai műholdas televíziós szolgáltató sem biztosít műholdas internetet. Tehát csak tévére tudsz előfizetni műholdon keresztül a hazai szolgáltatóknál.

2008. okt. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekünk a digitv-től van internetünk és a kábeltv is, (régebben t-online volt,annál sokkal jobb) + gyors az ügyintézés is + rendesek, gyors és olcsó, imádjuk!!! [link] - itt utána tudsz nézni az áraknak/tarifáknak
2008. okt. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

nekem szintén kábellel hozták a lakásba az internetet,ha nem is koaxszal de LAN kábelen és ezen jön a telefon is - aminek nincs előfizetési díja. A DIGI a nagyvárosokban rendesen megverte HBO-t.

Legegyszerűbb ha bemégy egy digis képviseletre, ott cím szerint megmondják mik a lehetőségek, ha nincs vezetékes esetleg tervezik-e.

2008. okt. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha műholdas kábelt szeretnénk bekötetteni akkor attól lehet internetet is? vagy csak sima kábelre?
2008. okt. 6. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hát a műholdas kábel az érdekes lenne:D házadhoz pányváznák a műholdat?:D A tányéros digi tv-hez nem lehet netet kérni.
2008. okt. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azonban az, hogy az internetszolgáltatód a vezetékes DigiLan-on jön, a kábeltv-d pedig a műholdas Digi TV-n, az lehetséges. Már ha a házatokban ki van építve a Digi internethálózata. De ha az ki van építve, akkor ott már Digi kábeltv is van, így azt érdemes beköttetni.
2008. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!