Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol tudok egy nagy teljesítmén...

Hol tudok egy nagy teljesítményű elektroncsöves végfok kapcsolási rajzot találni?

Figyelt kérdés
És ha tudtok, akkor kérlek linkeljétek be, vagy küldjétek el.

2015. aug. 3. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Google képkereső, BSS elektronika, Hobbielektronika...
2015. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az elektroncsöves erősítők veszélyesek, nagyfeszültséggel működnek.
2015. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez meg a másik, kezdőnek nem ajánlott.
2015. aug. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Kezdő vagyok.. írj rám és küldök televízió sorvégcsövekből applikált egyszerű rajzot. Nagyon jól szól. 20W körül van. Kellően érzékeny hangfallal nagyon ütős.
2015. nov. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaja, én is kezdő vagyok és építettem egy profi ellenüteműt elektromos gitárhoz.)

Igaz hogy már 10 évesen elektroncsöveket cserélgettem a mamáék tévéjében de akkor is csak kezdő vagyok hiszen nem értettem miért s hogyan működik az egész. Csak hogy világít és jónapot. De egy biztos az elektroncsövek sokkal jobban kezelhetőek mint a tranzisztorok és kezdésnek tanulni kiváló. Amúgy pedig a végeredmény is jobb .

2019. febr. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!