Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Commodore 64 segíti megtanít...

A Commodore 64 segíti megtanítani velem a programozást? És a játszáson kívűl képes még valamire? Példáúl szövegszerkesztésre meg ilyen más dolgokra?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert videókban láttam hogy be kell programozni hogy egy játék elinduljon.
2015. aug. 3. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Juj... :D

Téves pályán mozogsz!

A programozásnak van egy logikája, egy elvont logika amit meg kell érteni.

Amire neked szükséged van: Egy pár youtube tutorial, pár könyv (amit le lehet szedni a netről), pár programozással foglalkozó weblap, és egy kezdő program. Pl.: Pascal

Vesd bele magad a világába, könnyen elsajátítható, megszerethető. Ha megvagy válthtsz valami komolyabbra is.

Szövegszerkesztésre meg word.. :)

2015. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
LOAD"$",8
2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
A LOAD "LAZY JONES" és a RUN még nem volt programozás :) A saját BASIC-jében meg kb semmit sem lehetett megírni (most a POKE-kal megírt assemblyt ne vegyük BASIC programozásnak). A minimum volt egy SIMON'S BASIC hozzá, vagy ha megtanultad az assembly-jét :) Persze a nagyon alapokhoz nem rossz :)
2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szövegszerkeztésre meg voltak külön programok.

Én az Easy Script-et használtam ;)

2015. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szirty ***** válasza:

Nem világos mit szeretnél.

A C64 ma is pontosan ugyanarra képes mint megalkotása napján.

2015. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!