Mi lehet a baj a tabletemmel?

Figyelt kérdés
Tegnap lemerítettem teljesen, és ma töltőre raktam... És egész nap rajta volt, és még mindig nem töltött fel... Máskor már rég felttöltődik, de be se birom kapcsolni... Amugy Goclever, és már 2 éve megvan... Meg ha megmozdítom a töltőkábelt, akkor nem tőlt... Akkor most az aksival, vagy a töltővel van a gond?

2015. aug. 7. 21:15
 1/3 Quadro válasza:
Valószínű mind a 2 a gond. Nem kell teljesen lemeríteni mert Lithium ionos aksija van.
2015. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy köze sincs a te problémádhoz de azért leírom: az én régi telefonom amikor csutkára lemerült mindig azt csinálta, hogy a töltéskor automatikusan bekapcsolt, ez lehúzta a feszültséget, ettől kikapcsolt és így tovább, tehát beállt egy ördögi kör amiből, csak úgy tudtam kihozni, hogy néhány percig ki-be húzogattam a töltőt úgy, hogy ne tudjon bekapcsolni. Aztán előbb utóbb már nem merítette le teljesen a bekapcsolás.
2015. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm!

Második: Lehet hogy ez a gond, majd megpróbálom!

2015. aug. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!