Nem passzol a fejegység a keretbe mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eredeti rádió volt az autómban ami helyett vettem egy keretet amibe bemegy a fejegység, most vettem egy fejegységet és a keret süllyesztésébe nem megy bele a fejegység kerete a sarkai nagyok és nem illeszkedik bele. Mit tudok tenni? Fejegységhez lehet másik kisebb keretet venni vagy kicseréljem másikra?


PLEASE HELP!!!!!!!


2015. aug. 12. 17:04
 1/8 dirtboy ***** válasza:

most ezt nem nagyon értem.

igazából kettő keret van.

1. fém keret amit beraksz majd a kis fülegeket kihajlítva rögzítesz és ebbe csúsztatod bele a fejegységet.

[link]


2. műanyag autóspecifikus keret ami arra szolgál hogy az általában nem 1din méretű gyári rádió helyét kitöltse és helyet biztosítson az aftermarket fejnek.

[link]


ha az 1es keret nem jó akkor nem ahhoz a rádió márkához való,nem ott van a rögzítési pontja.


ha a második keret nem jó akkor érdekes az ügy mert elvileg ha jó keretet vettél akkor annak stimmelnie kell.

2015. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen a második keret nem jó. A fejegységhez járó műanyag szegély keret túl nagy és nem megy bele rendesen. Nagyon kilóg a fejegység. Remélem így jól magyaráztam. :D
2015. aug. 12. 19:55
 3/8 A kérdező kommentje:
Amit vettem az eredeti burkolat hejett 1din-es burkolatot abban van a téglalap alakú "lyuk" abba csúsztatom bele a fejegységet de a fejegység pereme nem csúszik bele rendesen mert vagy a fejegységhez járó keret nagy vagy amit vettem burkolat nyílása kicsi. Nemtom hogy tudnám pontosabban elmagyarázni rem ez így pontosabb. :D
2015. aug. 12. 19:58
 4/8 dirtboy ***** válasza:

az 1.es keret nagyobb mint a fejegység hiszen abba csúszik bele.

tehát az 1.es keretet kell akkor elérni hogy bele férjen.

mivel a 2-es keret általában műanyag így az könnyen faragható.

kicsit szedj le belőle ha annyira passzos,ha nem is lesz olyan szép egyenes az sem gond mert a fejegységhez van egy díszkeret is ami elrejti az 1.es keret szélét is.

az majd takarja a faragott részt is.

2015. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


ezen van a lyuk amin körbe van egy süllyesztés


[link]


ez a fejegység keret nem passzol bele a sarkai


Bocs próbálom több féle képpen elmagyarázni rem így érthető mert az előzőket szerintem én sem értettem :D

2015. aug. 12. 20:04
 6/8 A kérdező kommentje:
díszkeret nem megy bele teljesen
2015. aug. 12. 20:07
 7/8 dirtboy ***** válasza:

tehát akkor a díszkeret ami nem megy bele,ezzel sokat nem tudsz csinálni,ha ilyen a fej gyári díszkerete akkor ilyen.

itt is olyan variáció van hogy max megfaragod,vékonyabbat nem hiszem hogy lehetne venni hozzá.

2015. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen én is erre a megoldásra jutottam.

Köszönöm a segítséget!!!!

2015. aug. 12. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!