A skytec hangfalak vannak olyan szinten mint a sal hangfalak?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenki fikázza a sal hangfalakat, tisztában vagyok vele, hogy igen csak alsó kategóriás cucc, de nekem egyszer már volt sal hangfalam és ithoni használatra a szobámba egész jó volt. Ha a skytec hangfalak is legalább ilyenek lesznek. Szerintetek?

2015. aug. 18. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a skytec rosszabb mint a sal. Úgy is fogalmazhatok a skytec rengeteg lomot árul :D Átnéztem az oldalukat hangfalból márkán belül talán 1-2db volt ami érdemleges lehet erősítőből, pro vagy mk2 széria alatt semmi.


Dobok egy érdekességet :

[link]

Ez nekik 2x350wattos erősítő ( 150w áramfelvétel mellett)

Jah és 4kg a súlya. Nézz meg egy castone cpa 600-ast 12kg a súlya, de az tudja is amit ráírnak.


Meg lehet nézni milyen egy 15" hangszórójuk az "olcsó" kategóriában :

[link]


Ehhez képest egy SPA is más szintet képvisel. Noha SAL tájékán is vannak olcsóságok, igaz a készletük nagyon megcsappant ha visszatekintünk mondjuk egy 8-10évet sokkalta több hangszóró szériából lehetett válogatni építgetni. Hangfal szinten a kis PA25A nem volt rossz, most pax25A ként lehet megtalálni és olyan 15ezerrel drágább. Viszont kinézetre sokat változott elődjéhez képest. Pro kategória mai napig egy drágább és minőségibb szintet mutat pl.15"-os mély-sugárzóval szerelt 80ezer darabáron...

Erősítőből amik vannak inkább "sulihangosítós" 110voltos hangdobozok meghajtására valóak. Kivétel a keverőerősítős pm 408. Ami nem túl erős, a kategóriában biztos akadna jobb vétel is.


Nagy vonalakban ennyi lenne, lehetőség szerint jobb kerülni a skytec olcsóságait. Sal pedig olyan amilyen, de legalább maradt még belőle valami. :)

2015. aug. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 monakritika ***** válasza:
Sal sokkal jobb. Skytec mélynyomók elég ratyik,A Sal ahoz képest a menyország.
2017. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!