Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Újra telepítettem a gépet, de...

Újra telepítettem a gépet, de utána nagyon lelassúlt, segitség! Mi a probléma?

Figyelt kérdés
virusos volt, este áramszünet volt, reggel beadott egy fekete képernyöt, és csak az egeret láttam, utána, kb rá 2-3 órára újra telepitettük, és azóta nagyon lassú!!! aki tud megoldást válaszoljon!! bármennyi választ várok!

2015. szept. 2. 18:59
 1/8 szántóvető ***** válasza:
újrahúzás után friss driverek telepítése szokott következni.ez hogy ment,naprakész minden?gondolom formázni nem felejtettél el telepítéskor ha már vírus miatt raktad újra.
2015. szept. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szinte minden friss, ami játék eddig 200fps-el futott most fut 30-50-el ami azért elég zavaró,
2015. szept. 2. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Háttérben nem telepít új frissítéseket esetleg ? :)
2015. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem
2015. szept. 2. 20:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt a BIOS-szal van gond, a legfontosabb lenne, hogy azt frissitsétek. Ha viszont nem megy, akkor sajnos az alaplapnak annyi.
2015. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha asztali gép, akkor a tápnak annyi, de lehet, hogy más is gallyra ment benne.
2015. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
megjavult, köszönöm az 1. válaszolónak! a videókártya driver nem volt frissítve azzal volt a gond! még egyszer köszönöm!
2015. szept. 6. 09:10
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és mindenkinek ment a fel értékelés!
2015. szept. 6. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!