Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kéne fejleszteni a gépen,...

Mit kéne fejleszteni a gépen, hogy a world of tankset egy magas grafikán elfutassa? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Mostani config: Grafikus kártya: ATI Radeon HD 4850 512MB

proci:AMD Phenom II X4 3.20 Ghz

RAM:6gb

OS:Win10

A net az jó

directx 9.0 aszt hiszem

Előre is köszi a válaszokat.



2015. szept. 12. 22:55
 1/5 anonim válasza:
Ez attól függ mekkora összeget szánsz rá. De én inkább vásárolnék egy jó videó kártyát. Majd ha később gépet fejlesztesz akkor csak át dobod az új gépbe. Viszont ha procit szeretnél fejleszteni akkor már ajánlott az intel, ehhez pedig már alaplap is kell. Ez az én véleményem. (Videó kártya)
2015. szept. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Videokártya, és ha a lapod támogatja, akkor a procit is lehet fejleszteni pl valamelyik FX-re. Hasonló gépet fejlesztettem, Phenom II X4 955 helyett egy FX 8350 került a gépbe, egy 5770 helyett egy r9 270X.


Ég és föld a különbség, ráadásul semmi mást nem kellett cserélnem, így olcsóbb volt. Persze elgondolkodtam, hogy I5-re váltok, de így az egész buli megvolt 100.000Ft-ból.

2015. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vida Sándor válasza:
Mindenképp videókártya! az a legfontosabb.
2015. szept. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és nem szeretnék 40ennél többet kiadni kártyáért és sztem egy használt hd7850 vagy hd 7870re gondoltam. szerintetek?
2015. szept. 13. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Már az is rengeteget dobna rajta. Ráadásul ha BE-s processzor, és jó hűtés van rajta (a gyári nem az), akkor gond nélkül lehet húzni a procit 3.6-3.8 GHZ-ig 1.2V-on.
2015. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!