Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Legmegbízhatóbb laptop márkák?

Legmegbízhatóbb laptop márkák?

Figyelt kérdés
Bennük már csalódtam: Toshiba, Dell
2015. szept. 13. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy legmegbízhatóbb. Minden gyártónak vannak nagyon jól és nagyon rosszul sikerült modelljeik is. Nekem egy Dell Inspiron 3521-es gépem van kb 1,5 éve, egyszer volt szervizben, akkor is csak azért, hogy kipucolják a hűtőjét. Apámnak egy Acer gépe van már vagy 2,5-3 éve, az övé is egyszer volt szervizben, szintén takarítás miatt. Tehát én mindkettőt bátran merem ajánlani, ha nem a 70 ezres gépekkel szemezel.
2015. szept. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Apple
2015. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:

Vannak jobb, rosszabb gyártók, de igazán sokkal nagyobb szórás van a tartósságban az árkategóriák között, mint a gyártók között.


Szinten minden gyártónak van alap (olcsó), üzleti és professzionális célra szánt típuscsaládja.

Az utóbbi ára tízszerese is lehet az alapnak. Azért vigyázni kell, a magas árhoz rendszerint extra szolgáltatások is tartoznak.


Összességében elmondható, hogy amelyik nagyon olcsó az nem nagyon lehet jó, ami nagyon drága az meg nem feltétlenül jó.


A Dell latitude családjában még nem csalódtam (közepes kategória). Acer travelmate (magasabbÖ és aspre (alacsonyabb) kategóriájában többször is. De a márkahűség sokszor "vallási" kérdés, nagyon szubjektív :-)

2015. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cernageza ***** válasza:
Én is azt mondhatom,hogy a (bármelyik) gyártó alsó, tejfölösdobozból sajtolt, nyeklőnyakló gépei kerülendők, az üzleti szériásak meg (akár használtan, megbízható helyről) erősen ajánlottak. Dell lattitude, hp elitebook, thinkpadek, stb.
2015. szept. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!