Gepet vegyek vagy laptopot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy semmim sincsen... se monitor, se billentyuzet se eger semmi... ezert arra gondoltam h inkabb laptopot veszek, mert ahhoz mar csak egy eger kene meg max. Viszont fokepp jatszani szeretnek... amirol meg tudom h az nem laptopon az igazi... assassin's creedezni szeretneek meg az nba-zni... esetleg far cry, gta 5 ... de utobbiak mar nem biztos. A lenyeg az lenne h elvezheto minosegben tudjak jatszani.. nem kovetelmeny h maxos grafin jatszak ha kozben mondjuk alacsonyabb grafin is nagyon szep (lattam mar ra peldat). olyan 150.000ft lenne a keret... nem szeretnek sokkal tobbet kiadni ra... vagy pontositok nem is nagyon tudnek. 160 a legteteje. Ennyi penzbol milyet eri meg venni?

2015. okt. 8. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyibol sztrem veszel egy ps 4 azon meg kb megy minden amit akarsz jatszani
2015. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hogyha nem munkára kell v. épp nem akarod sehova se vinni akkor gépet vegyél. Annak nagyobb a teljesítménye.
2015. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsonek is koszi a valaszokat.

A gepnek tudom h nagyobb a teljesitmenye de mint mondtam nincsen monitorom, meg billenytuzetem meg egerem se.. es igy osszessegeben mar tobb lenne azert joval nem?

Ps4et meg egyszeruen csak azert nem akarok venni mert akkor a nappaliban kene jatszanom, amit meg nem akarok.

2015. okt. 8. 15:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Az egér, billentyűzet filléres dolog, feltéve ha nincs semmilyen extra elvárásod.

20-25 ezerért meg már teljesen korrekt használt monitorok vannak.

Szóval ha jó helyen nézelődsz 30 ezerből megúszod ezeket a dolgokat, és a többi pénz már mehet magára a gépre.

Ennyiból szerintem már ki lehet hozni játékra is alkalmas gépet. Az összeállításában viszont sajnos nem tudok segíteni. Mivel nem szoktam gépen játszani, így nem is szoktam követni hogy jelenleg milyen cuccokat érdemes a gépbe venni.

2015. okt. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi!:)
2015. okt. 9. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!