Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szép lenne dohányzóasztalnak?

Szép lenne dohányzóasztalnak?

Figyelt kérdés

[link] htm


Arra gondoltam,hogy csinálok neki három elegáns lábat,meg teszek rá egy üveglapot,és máris kész.Tudom,drága,de legalább egyedi.


2015. okt. 8. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi kidobni valo penzed van, csinald. Majd szolj, ha odebb akarod tenni, ez egy 30 kilos vasdarab, allati praktikus lesz am...
2015. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lehet hogy nehéz,de legalább masszív.Mellesleg,harminc kiló nem nehéz.Harmadszor pedig ez nem egy egyszerű vasdarab.
2015. okt. 10. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:

De, amire te hasznalni akarod, arra egyszeru vasdarab. Szolni nem fog, tehat az alapfunkciojat nem fogja betolteni.


Egyebkent meg ugyis tok mindegy mas mit mond, te kitalaltad hogy 180e-ert veszel egy hangszorot es elhasznalod asztalnak. A te penzed, csinald. Ettol meg a hulyeseg hulyeseg marad.

2015. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló!

Valamennyire igazad van.Mivel a hangszóró nem a funkcionalitását tölti be,ezért tényleg csak egy vasdarab(most nem foglalkozom vele,hogy vasat csak minimálisat tartalmaz,és egyéb alkatrészei is vannak,amik nem vasból készültek)

De.Fordítsuk meg az egészet.Ha arra használnám amire való,akkor milliós költségekbe kerülne a dolog.

Elsősorban egy autó.Pontosabban egy kombi,vagy kisbusz.

Ez használtan,jó állapotban,menetkészen 500 ezer Ft.

Autóhifi komponens,tehát fejegység,magas,közép,mélyközép sugárzók,amiből sok kell,hogy ezt a szubot kiegészítse.Kábelek,erősítő,nagyobb akkumlátor(ok),kondenzátor(ok) generátor,hogy elbírja a rendszert.Ha csak egy középkategóriát célzok meg,van vagy 500 ezer szintén,plusz a szakember(ek)munkája akik beszerelik.

Ha ezt az összeget költeném dohányzóasztalra,biztos sokan mondanák,hogy nem vagyok komplett.(igazuk is lenne)

180 ezerért viszont eléggé snassz,hétköznapi darabokat kapni.Namármost,ha én ebből a hangszóróból csinálok egy asztalkát,az a fentiekhez viszonyíva olcsó,és a világon ilyen még egy nincs.

2015. okt. 11. 09:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Az autoba szerelesrol keszitett koltseganalizisednek semmi, de semmi koze nincs a temahoz.


Amugy... szerinted 180 rugoert 'snassz' dohanyzoasztalokat lehet kapni. Termeszetesen igazad van, a sajat kis elkepzelt valosagodban mindenkeppen. Egyebkent nyilvan gozod nincs formatervezesrol, anyaghasznalatrol, de nyugodtan csinald csak, ugyis van 180 rugod amit el akarsz verni, verd el.

2015. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!