Tegnap vettem egy Lenovo Y50-70 et amin jelenleg Windows 8.1 van és az gond nélkül fel is ment rá, de a Windows 7-et sehogysem tudom rá feltelepiteni. Miért? Többi lent

Figyelt kérdés
Telepítéskor CD/DVD drivereket hiányol. Neten néztem már erről videókat, hogy a biosba átkell állítani az USB módot 3.0-rol 2.0ra de ilyen nincs a biosban. A másik meg valami Sata Driverek voltak amiket még ajánlottak a videóban, azokat is letoltottem be tallozgattam a telepítésnél, de egyiket sem fogadta el. Valaki esetleg valami megoldást? Több órán keresztül ezzel szórakoztam tegnap, de semmi. :( előre is köszönöm!

2015. okt. 12. 08:07
 1/9 szántóvető ***** válasza:

hát ez érdekes.kiírtad pendrivera a win7 drivereket?

[link]

a telepítés befejeződik?

2015. okt. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezeket a drivereket pendrivera kikell írni hozzá? És a telepítő CD-vel egyszerre betenni? Mert úgy van, hogy biosbol be bootolom majd elindul a folyamat addig eljutok vele, hogy telepítés utána meg írja, hogy nincsenek meg a kompatibilis driverek hozzá.
2015. okt. 12. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:
A Bios-ban csak egy elsődleges meghajtót tudsz beállítani amiről telepítesz , a másikat nem fogja az elsődleges mellett olvasni szerintem.
2015. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem raksz fel újabb Windows-t, Pl:Win 8.1-et ? Szerintem sokkal jobb, csak meg kell szokni, nekem driverok nélkül is megy rajta minden, a Win7-el meg driver nélkül még netem se volt. Régen használtam 7-et, sde most semmi pénzért nem raknám vissza.
2015. okt. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézed meg itt, nem is írnak hozzá win7-et, csak 8.1-et. [link]
2015. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a gép szerintem nem támogatja a 7-et, nem is írja a Lenovo oldalán.
2015. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Teljes mértékben támogatja az összes Win 7 rendszert .Innen minden driver letölthető Lenovo Y50-70-hez :

[link]

2016. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Közben felraktam már a Windows 8.1et mert már nem volt kedvem szenvedni vele,mert sehogy nem akart felmenni.. Elvileg a biost kellett volna vissza butítani hozzá, ez lehetséges?

2016. jan. 13. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!