Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy flesselt (chipeltetett...

Van egy flesselt (chipeltetett) Xbox 360-om amit így vettem és kaptam hozzá 40 játékot amik közül 10 eredeti. Többi lent Valami tipp?

Figyelt kérdés
Elkezdtem magamnak kiírni játékokat 10-ből 5 sikerült kiírni bár valamiék nem teljes (pl átjátszásoknál nincs hang vagy csak a játéknak 5 játékmódból csak 1 van) viszont most az utolsók egyáltalán nem működnek. Elkezdem kiírni a játékot a DVD-re végigcsinálja error nélkül viszont amikor beteszem az xboxba és elakarom indítani csak annyit ír ki hogy not supported disc és az a vicc hogy felismeri hogy milyen játék van rajta és elkezdem installálni a játékot az xboxra error nélkül feltelepíti és akkor is ezt irja ki "not supported disc". Könyörgöm ha valakinek valami ötlete vagy tippje van ossza meg velem mert nem szeretném hogy az ablakon kidobott pénz legyen a vett DVD-k. Előre is köszönöm a választ

#Xbox 360 #flesselt #chipeltetett
2015. nov. 17. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:

"flesselt (chipeltetett)"


Elég durván el vagy tévedve a fogalmakkal.

2015. nov. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tengor ***** válasza:
Vásárolj eredeti játékot és azok garantáltan menni fognak! Ha nem, akkor megtérítik az árát.
2015. nov. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs igen elvagyok tévedve mert hogy nem vagyok ilyen téren toppon amúgy meg segítséget várnék
2015. nov. 17. 18:32
 4/7 Adammaister válasza:

Rendesen DVD+R-re irtad?

Melyik programmal?

2015. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

DVD+R DL Double layer (maxell)

ImgBurn

2015. nov. 17. 18:48
 6/7 Adammaister válasza:
Videó alapján? Az a kód ugyan az volt smiz leszedtél a játékkap vagy csináltál univerzálisat?
2015. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sipi75 válasza:
szerintem a dashboardot kell frissítsed .kiírtam én is a játékot,gyors ki akartam próbálni mielőtt elviszik.beszámoltam 1 régebbi gépet pont össze volt dugva ,felismerte ,de hibaüzenettel leállt.frissítettem és utána ment rendesen.
2015. nov. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!