Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit kell még hozzá megvenni?

Mit kell még hozzá megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretném megvenni a Just Dance 2016-ot.Elég ahhoz megvenni azt,amit pl.a Media Marktban lehet kapni,vagy kell még hozzá valami plusz dolog is,amivel játszhatom?Tehát gondolok itt arra,hogy kell venni hozzá Xbox-ot vagy PS-t,esetleg Wii-t??Nem igazán értek hozzá,azért kérdezem :D Köszi előre is ;)

2015. dec. 2. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Már látom előre a válaszokat...De én rendi leszek :D


A játék az alábbi konzolokra jelent meg:

PS3, PS4, Wii, WiiU, Xbox 360 és Xbox One.

Tehát valaminek lennie kell a lakásodban, de gondolom ez tiszta sor :)

Mivel táncos játék, ezért PS-ek esetében kell a move, Xbox-ok esetében a Kinect, és Wii esetében...hát ott nem kell semmi extra, az alap Wii Remote jó hozzá.


Ha semmid nincs még (még konzolod se), akkor ajánlom, vegyél egy Wii-t és softmoddold. Ez a legolcsóbb megoldás. Egy fokkal drágább, de jobb is az Xbox 360 RGH + Kinect párosítás, ha pedig abszolúte nem számít a pénz, akkor Xbox One (ehhez a Kinect alap tartozék).

2015. dec. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ! :D Sajnos semmim nincs még,szóval konzolom se ://
2015. dec. 3. 21:00
 3/3 anonim ***** válasza:
van Wii-m, Xbox 360-om és 3DS-em is, elég tapasztalt vagyok konzolok terén, ha bármi info kell, írj nyugodtan pm-et :D
2015. dec. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!