Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hyunday és orion márkáról...

Hyunday és orion márkáról szeretnék érdeklődni. Mennyire megbízhatóak? Illetve megéri kicsit többet kiadni egy smart tv-ért, vagy annyira nem lényeges? Valamint xboxhoz mekkora tv-t ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2015. dec. 16. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Oriont kerüld el messziről. Nekünk volt itthon régebben pár Oriont termékünk, hát... Legyen elég annyi, hogy ma már nem működnek. Egy DVD-lejátszó tőlük például kemény két hónapig volt működőképes. Persze járt hozzá egy 5.1-es hangrendszer, de ahhoz meg olyan kábelt adtak, hogy lehetetlen nem Orion termékre rácsatlakoztatni.

Hyunday-t megmondom őszintén, nem ismerem.

Én a helyedben Samsung tévét vennék, azok a legjobbak a piacon. Egyértelműen megéri többet kiadni. Főleg ha jó képet akarsz, és még úgy 5 év múlva is szeretnéd használni.

Ha csak X-boxra kell arra elég egy 80 cm körüli átmérőjű tévé.

2015. dec. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az oriont messzire keruld el, az valami torok-albán világceg :( viszont a hyundai szerintem megbizhato, én ket dvd lejátszot is vettem toluk mar vagy tiz eve tokeletesen mukodnek a családban
2015. dec. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a korrekt es alapos valaszokat! :) valoszinu,hogy samsung tv lesz a kiszemelt.Viszont ha mar rakerdeztem ezen markakra,megragadom az alkalmat,hogy a tecso nemes markaja utan erdeklodjem.(teknika vagy mi).Talalkozott vele mar valaki?
2015. dec. 17. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Találkoztam, boltban. Az az a tévé, amit biztos nem éri meg megvenni. Őszintén szólva nem tudod milyen anyagokból, hogyan rakták össze. De gyanúsan olcsó az ára.

Egy valamit tudok, hogy az említett üzletben szokott lenni kiállítva, és ilyenkor be van dugva - tudod, általában szoktak futtatni valamit az összes kiállított tévén. Na most én megnéztem elég sok tévét, és a képeket összehasonlítottam egymással. Mondanom sem kell, hogy az általad érdeklődött márkának a képei messze alulmaradtak az összes többitől. Asszem valami mesefilmet vetítettek épp, de még így is szemmel látható volt a különbség.

2015. dec. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Erről vélemény ?

2015. dec. 18. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én pont tegnap voltam a MM-ban ahol pont láttam egy 40-es Oriont. Körülötte a többi márka, és esküszöm szebb képe volt ennek az olcsóbbnak. Ez spec nem smart volt.
2015. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!