Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik ingatlanközvetítőt...

Melyik ingatlanközvetítőt ajánlanátok? Akik 2-3 % jutalékkal dolgoznak és megbízhatóak és széles az ügyfélkörük illetve akik nem akarják áron alul eladatni a lakást.

Figyelt kérdés

DH kilőve.(Tapasztalat)

A fenti lakó jelezte, hogy megvenné, de nem tudom, hogy megadná-e azt az árat, amit szeretnék. Ha nem adja meg (mivel nincs sok időm), biztos, hogy ingatlanos segítségét kérem. Köszönöm az infot előre is.



2015. márc. 5. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol van a lakás?


Én augusztusban ingatlanoson keresztül vettem lakást, és rajta keresztül adtam el a sajátomat is. Tény az eladással nagy szerencsém volt, mert a meghirdetéstől számított második nap megvette valaki készpénzért. (Jó a pénzt csak a következő héten kaptuk meg).


Venni Szentendrén vettem, eladni Budapesten a III. kerületben adtam el, ha ezen a környéken én szívesen ajánlom. 3%-kal dolgozik.

2015. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a Ballával adattuk el a lakást, 1 hónap alatt eladták (nagyon rendes hölgy árulta), ez Bp-en a XVI. kerületben volt. Ő kevesebb árra gondolt először, de nem erőszakoskodott, hogy vigyük lejjebb és el is vitték nem sokkal kevesebbért, mint szerettük volna. Meg lehet próbálni, de ez azért szerencse dolga is, illetve rátermettségé. De jutalék az nagyjából annyi, mint leírtad (3%) plusz áfa. Anyósomékét pl. nem tudták eladni, anyósom adta el végül magánszemélyként. Az meg olyan szempontból volt érdekes, hogy Zuglóban volt, tehát elvileg frekventált, jó helyen, mégis egyetlen érdeklődőt sem vitt az ingatlanos, magánúton viszont voltak vagy négyen, ebből az egyik el is vitte. Úgyhogy szerintem attól is függ, mennyire lelkiismeretes, rátermett az ingatlanos.
2015. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
zuglóban van a lakás
2015. márc. 6. 19:37
 4/4 Krizsán Nóra válasza:
Ládonyi Andrást tudom nagyon ajánlani, többektől hallottunk róla,hogy jó, nagyon korrekt és jól csinálja amit csinál!
2015. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!