Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan tudnám rákötni a hifit...

Magányos szív kérdése:

Hogyan tudnám rákötni a hifit a notebookra?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni 1 hónapja vettem egy notebookot és egyszerűen nem tudom rákötni a hifimet. Vagyis minden megvan hozzá mert a hifit évekig használtam az asztali gépemmel. A notebookal meg nem szól akárhogy is kötöm össze és nem tudom miért van az. Nem tudja valaki megmondani,hogy mi lehet a gond?
2015. dec. 31. 17:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha van jack csatlakozó a notebookon...akkor a windowsban jobb alsó sarokban jobb clik a kis hangszoróra...aztán ott lejátszó eszközök...és utána pedig engedéjezd alapértelmezett ként a hifit..
2015. dec. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A gond:

-nem tudjuk, mi a notbookod típusa?

-nem tudjuk, mi a hifid típusa?

ebből kifolyólag azt sem, hogy mivel kötheted össze!

A notbooknak milyen a jack(hang) kimenete?

Az újabbaknak már csak egy 3.5ös jack ki-be menete van, amit esetleg adapterrel tudsz használni.

[link]

2015. dec. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen a notebookon vagy egy jack csatlakozó amúgy meg Acer notebookról van szó vadonatúj. Csak nem értem miért nem ismeri fel a hifit.
2015. dec. 31. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért kellene felismernie?

Összedugod és kész.

2015. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
mondom,hogy összedugtam de a hangfalak nem szólnak csak maga a notebook.
2015. dec. 31. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Telepítsd fel a hangkártya illesztőprogramját.
2015. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és azt hogy kell?
2015. dec. 31. 18:50
 8/11 Osynho ***** válasza:
Szól a notebook, tehát nem hiszem, hogy driver hiba lenne. Biztos, hogy a fülhallgató kimenetbe dugtad, nem a mikrofonba?
2015. dec. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen a notebook az szól csak maga a hifi nem de nem értem miért amikor az asztali gépemmel mindig szólt rendesen. Amúgy meg a notebookba csak egy fülhallgató csatlakozó van másba bele sem tudnám dugni. A másik kábelt meg az aux bemenetbe tettem.
2015. dec. 31. 19:05
 10/11 A kérdező kommentje:

[link]


Én ilyen kábellel kötöttem össze

2015. dec. 31. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!