Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Meg szeretnék tanulni gitározn...

Meg szeretnék tanulni gitározni, de otthon, egyedül. Egy kis segítséget kérhetek? Véleményekre lenne szükségem.

Figyelt kérdés

Nos, avval szeretném kezdeni, hogy a negatív, abszolút rosszindulatú hozzászólásokat inkább el se küldjétek, köszönöm! Teljesen tudatlan vagyok ezen a téren, épp ezért kérem ezt. Teháát...jelenleg 15 éves vagyok és nagyon szeretnék már megtanulni gitározni, viszont rendes zenesuliba vagy tanárhoz nincs lehetőségem beiratkozni, koleszos vagyok, tanulni is sokat kell, csak saját magamtól szeretnék megtanulgatni, kottaolvasás nélkül. Írnátok, vagy linkelnétek nekem olyan oldalakat/videókat ahol leckék vannak teljesen kezdőknek is? Ami fokozatosan halad, ha értitek mire gondolok. A másik pedig az lenne, hogy mivel nem gitárt kértem karácsonyra, most zsebpénzileg nem állok úgy h vegyek egy új, komoly gitárt, viszont a szobatársam felajánlotta, hogy össz-vissz 8 ezerért nekem adja a régi gitárját ha gondolom, de ez csak egy régi fajta, gyerek gitár, a márkája most tuti nem fog eszembe jutni, g-betűvel kezdődik, lehet h már nem is gyártják, bár azért nem olyan öreg, kb 5 éves. Én kipróbáltam, és úgy éreztem h pont jó a kezembe, merthát hiába vagyok 15, elég pici vagyok, és a rendes nagy méretű gitárok valahogy hatalmasnak tűnnek nekem mármint nem áll kézre, na, egy szóval nagy nekem, viszont ez mégis csak egy tanuló gyerek gitár. Szerintetek azon is meg lehet tanulni gitározni? Érdemes megvennem tőle? Bár azért 8 ezer forint semmi a 30-40 ezres rendes gitárokhoz képest. Késöbb természetesen ha megy a dolog, szeretnék egy komolyabb gitárt, de gondoltam kezdetnek talán ez is jó lesz.


Köszönöm szépen mindenkinek előre is, és várom a válaszokat.



2016. jan. 1. 20:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

[link]


és erről vélemények? Clifton

2016. jan. 3. 22:41
 12/15 Waff ***** válasza:

No name márka ez is,de a Romanzától jobb....

Figyu...látatlanból olyan gitárt venni mint pl látatlanból autót venni....Érted ugye? Oké hogy fotón láttad...de az messze nem ugyanaz :) menj el egy hangszerboltba,vedd a kezedbe,pengesd meg(nem baj ha semmit se tudsz rajta eljátszani,mindenki elkezdte valamikor,ez nem szégyen)Kérj meg egy ismerősöd(ha van olyan aki tud gitározni) hogy menjen el veled a hangszerboltba és adjon tanácsokat.

Kezdő gitárok...amikért érdemes pénzt adni:Martinez,Geryon,Yamaha,Cort,Hora,Valencia,Pasadena....

2016. jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

[link]


ez eszméletlenül tetszik, csak gyanúsan olcsónak találom. vélemények?

2016. jan. 4. 20:22
 14/15 A kérdező kommentje:

[link]


illetve ez még csak itt azt vettem észre h a fehérnél ugyanaz a kép van mint a német gitárnál pedig elvileg nem egyfajta:"D ez elvileg MSA


[link]


ebbe...tejóég...szerelmes vagyok. mondja valaki, hogy normális márka*-* meghalok. rózsaszín. EKO, MSA, vagy Clifton, ha a 3 közül egyet mondani kell?

2016. jan. 4. 20:32
 15/15 Waff ***** válasza:

Legyen egy rikítós rózsaszínű ROMANZA! :D

Az a nyerő! :))

2016. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!