Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Van még itt rajtam kívül...

Van még itt rajtam kívül olyan tizenéves, aki eddig mindig otthon, a családjával szilveszterezett, sosem volt bulizni, és ez most sem lesz másképp? 16/L

Figyelt kérdés
Én pár családtagommal itthon maradok szokás szerint, majd este tűzijátékozunk és sétálunk egyet. Nem sok barátom van, és akik vannak is, másik településen élnek, mint én.

2015. dec. 31. 14:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És sosem voltam még bulizni. Inni is csak kicsit ittam eddig za életemben, nem is ízlik nagyon.
2015. dec. 31. 14:50
 2/11 anonim ***** válasza:
Van ám....
2015. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mármint te?
2015. dec. 31. 14:52
 4/11 A kérdező kommentje:
És akik otthon maradnak, nem érzitek rosszul emiatt magatokat, hogy a többi korodbeli ilyenkor jókat buliznak és jól berúgnak? (bár az utóbbiba nem tom mi a jó)
2015. dec. 31. 14:53
 5/11 A kérdező kommentje:
(na ezt a mondatot is jól megfogalmaztam...)
2015. dec. 31. 14:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem voltam még soha bulizni szilveszterkor meg máskor se, mert teljesen magányos vagyok. Ez az általános problémám, ami mindig zavar, nemcsak szilveszterkor, de most is kellemetlen. Egy ismerősöm van, ő messzebb lakik és nem hívott, van más programja.
2015. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igyekszem elfoglalni magam egy filmmel és nem gondolni arra, hogy más milyen jókat bulizik, de persze, hogy egy kicsit rossz érzés...
2015. dec. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én most három barátommal fogok menni, de csupán annyi, hogy a haver garázsában megnézünk pár filmet, elfoglaljuk magunkat.. Ha iszunk is, nem addig amíg már részegség van , hanem maximum egyet koccintunk. 15/F
2015. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van, és nem zavar
2015. dec. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen igy vagyok en is. Itthon leszek(mint mindig) családdal társasozunk filmezunk 16/L
2015. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!