Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen bemenetnek van hasonló...

Szaszaa11 kérdése:

Milyen bemenetnek van hasonló minősége mint a HDMI-nek?

Figyelt kérdés

Az LCD tvmen csak egy HDMI bemenet van, viszont a T-homeos modemet, és az xboxot is ezen a tv-n használom. Egyik képnek a minőségét sem szeretném rontani, így viszont elég kényelmetlen folyton átdugdosni, ha egyiket - másikat használom. Ezek a bemenetek vannak még a TV-n: DTV, EXT, FAV, YPbPr, PC-VGA. A PC-VGA az sima DVI.

Illetve ha veszek olyan átalakítót ami mondjuk egyik vége SCART, másik HDMI az milyen minőségét produkál?


2016. jan. 14. 23:49
 1/8 anonim válasza:

A HDMI digitális, míg a SCART analóg, így átalakítás során a minőségvesztés garantált, továbbá játékoknál a magas képfrissítés frekvencia miatt csíkozódhat is a kép.

HDMI/DVI átalakító kell neked.

2016. jan. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. jan. 15. 00:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Az átviszi a hangot is ugye?
2016. jan. 15. 00:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Vagy HDMI switch.

Az olyan szerkezet, hogy több hdmi benete van, és gombnyomással (akár távirányítóval) lehet váltogatni hogy melyik bemenetet továbbítsa a tv-nek

2016. jan. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
DVI nem viszi át a hangot, a HDMI switch igen.
2016. jan. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A HDMI switch jól hangzik, először én is erre gondoltam de nem találtam Sehol ilyet a neten, mondjuk én HDMI elosztóként kerestem rá.
2016. jan. 15. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Tescoban 5k, ebayen 600-2500 forint


Távirányítós, 5 portos:

[link]


Tescoban ilyen van, 3 portos, nem távirányítós:

[link]


Itt pedig válogathatsz kedvedre :D

[link]

2016. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 15. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!