Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem indul a számítógépem...

Miért nem indul a számítógépem? (Laptop) (Részletek a leírásban! )

Figyelt kérdés

Nyugi, nem ilyen tudatlan ember vagyok, értek a gépekhez, csak az a baj hogy ez nem tudom miért van! :D Az lenne a probléma, hogy ugye laptoprol van szó, és ugye megnyomom a bekapcsológombot (mindig töltőn van a laptop) és ugye nem jön be semmi, szó szerint nem kapcsol be a képernyő. (De a gép közbe megy) Mi lehet a baja, hogyan oldjam meg?

Előre is köszönöm a segítséget!

Ui: Windows 7 Home Premium operációs rendszer van a gépemen!



2016. jan. 22. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A barátom laptopja csinálta ezt mindig egy időben, a képernyő csatlakozója kihúzódott folyton. (Neten olvastam hogy a hasonló Acer gépeknél ez gyakori problem) Szét kell szedni ebben az esetben és visszadugni. De persze én nem vagyok szakértő, gondolom más baja is lehet. Ha van aksi akkor mondjuk szedd ki, rakd vissza, kapcsold be újra. Néha már ez is megold gondokat. :)
2016. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az aksikivételét és visszatételét már kipróbáltam, az nem működött. Valaki tudna küldeni egy tutorial videót a monitorkábel ujrabedugásához?
2016. jan. 22. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!