Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy számítógépem ami...

Van egy számítógépem ami működés közbe befagy úgy hogy az egeret tudom mozgatni de semmire se tudok kattintani. Most táp vagy alaplap hibája lehet? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Gondoltam merevlemez probléma úgyis régebbi a konfig de merevlemez csere után ujrá előjön a hiba az új vinyóval is.

Sőt most mintha a vinyó is újraindul egy ilyen kattogással-szerűségel. A merevlemezt rákötöttem az laptopomra átalakítóval gond nélkül üzemel. Anyit még megfigyeltem hogy próbáltam a gépen másolni és folyamatosan csökkent a merevlemez sebbessége a kattanásig. Most nem tudom eldönteni hogy a táp nem bír leadni már ekkora feszzültséget vagy az alaplapal van valami? :S

Segítségeteget/válaszotokat előre is köszönöm.



2013. aug. 12. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
vga
2013. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sztem a VGA nem okozhatja. Nincsen semmilyen képi problémája mert azok vagy be se indulnak ha hibásak vagy csíkoznak de ilyeneket nem szoktak.
2013. aug. 12. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem pont ez volt

betölt a win aztán ugy 1 perc utánn egeret nemtudtam mozgatni (ne szó szerint.... mozgattam de a képernyőn nem mozgott)

2013. aug. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Közbe megoldottam. Túlmelegedett az FSB. Szereltem rá aktív hűtőt így már működik. Próbáld ki te is.
2013. aug. 14. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm az infót!
2017. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!