Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung Smart tv összekapcsolá...

Nandi71 kérdése:

Samsung Smart tv összekapcsolása régebbi típusú erősítő/házimozi rendszerrel hogyan lehetséges?

Figyelt kérdés

Egy régebbi típusú Samsung Tv helyére Smart Tv-t tettem.

Sajnos a hangja nem működik az eddig (a régi tv-vel) működő erősítő/házimozi rendszerben. Scart/rca csatlakozóval kapcsoltam össze, mint eddig is, de semmi.

További változás a rendszerben, hogy eddig koax kábel csatlakozott a Tv-be (set-top box nélkül), most viszont set-top box + HDMI csatlakozás van. Van valakinek ötlete, hol kell keresni a hibát, illetve hogy lehet megoldani? Lehet, hogy csak valami beállítási probléma? Előre is köszi a válaszokat.



2016. jan. 25. 10:08
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
A set-top-boxból vidd a hangot a házimoziba. A tv ugyanis nem fogja a HDMI-n bejövő hangot kirakni scartra. Hogy milyen kábellel, az attól függ, mi van az stb-n.
2016. jan. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vatafak ***** válasza:
én a tv optikai kimenetét használom
2016. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az stb-n van scart is (meg más egyéb kimenet is) és valóban működik. De sajnos így csak a TV adások hangját hallom jó minőségben. A SMART TV egyéb funkcióit továbbra is csak a készülék saját hangszóróin hallom, ami nem túl jó. :(
2016. jan. 26. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!