Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A tabletem képernyője szépen...

A tabletem képernyője szépen végigrepedt, nem is érzékeli hogyha nyomkodom. Mennyibe kerülhet körülbelül megcsináltatni, és mien gyorsan lesz kész?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, kiderült hogy egy fél vagyon megjavítani. Persze nem mindegy hogy mennyit ér a tiéd;az enyém olcsóbb kategóriás volt és egész kis kijelzője volt,kapásból 25-30 ezret mondtak. Szóval eladtam inkább (bár nem sokat kaptam érte)és vettem újat. Ha 100 ezres Ipaded van,akkor màr jobban megéri javítani,de az olcsóbb fajtákat legtöbbször nem éri meg. Keveset használtat kapsz annyiból,amennyiből meg tudnàd csináltatni. :(
2016. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig az olcsóbbat is megéri megcsinálni. Nekem van egy wayteq xtab7x. A kijelzőt kinából hozattam, 2500 ft. Magam cseréltem ki, a youtube-n van videó róla. Úgy voltam vele ha elb...om is nem sokba kerül. Ennyi. Sőt ezért talán még jobban megéri az olcsóbbat javítani mint a drága tabletet.
2016. márc. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!