Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » 2009es macbook airt megvegyek?

2009es macbook airt megvegyek?

Figyelt kérdés
Jo oldala: 8 ramig bovitheto, hdd kb 1 tbig, proci core 2 duo, 2.1 mhz orajelu. Szerintetek megvegyem? A ram es a tarhely miatt sokaig kivalo, gyors es hasznos teruletu lesz, a gephez jar garancia es allapota kifogastalan, de a szoftveres oregedes miatt nem ajanlak sokan. Szerintetek ha az eredeti ratett szoftvert visszateszem ra (mert ujabbat tettek ra amugy..), akkor meg sokaig klassz lehet a rendszere? Mert ugyebar azt mondjak, hogy minden gep a sajat eredeti szoftverevel fut jobban, az ujabbak mindig csak lassitjak. Ha megveszem es meghibasodast nem szamoljuk, szerinteted max 8 g rammal es 1 tb hddvel ez meddig szamit majd jo gepnek es meddig hasznalhato altalanos felhasznalasra kivaloan? (Evet kerdezek). Minden ezzel kapcsolatos tippet szivesen fogadok, az biztos, hogy macbookot veszek, ha netan valaki mas markat akarna javasolni.. Es macbol is a pro a nekem valo, mert a regebbiek is 8-16 ramis bovithetosek es megis tized annyiba kerulnek, mint egy kiadott vadiuj:)

2016. márc. 21. 19:37
 1/4 A kérdező kommentje:
MACBOOK PRO!!! Az van a kerdesben, elirtam!!!!! Szo sincs airrol!!
2016. márc. 21. 19:40
 2/4 anonim ***** válasza:
hát még biztos jó azért, de nem tudom
2016. márc. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Gyermekem 2009 hol van már? Nem!

Hiába jó de az idó azért eljártak felette. Szerintem keress másik gépet.

2016. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, ha mindenáron Macbook Pro kell akkor 1-2 éves modelleket nézzél. Bár, erre is azt mondom garancia nélkül lutri.
2016. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!