IOS vírus? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
ipad 2 esen a frissites utan az aktivalasnal gondok voltak, az a lenyeg h egyadta tisztavirusos hamis windows 7 es pc re racsatlakoztattam az Itunes miatt, es "megbízhatónak" jeloltem be a gepet.....majd icloudba is beleptem a gepen, ugye nem kerulhetett vírus az ipadre, es nem kerult at kép (tele van meztelen keppel) a gépre amihez a virus miatt mas is hozzafér majd.....?

2016. márc. 23. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha engedelyt adtal a gepnek masolni akkor a virustol fugg hogy keres-e valamit letolteni a telo memoriajabol vagy csak probalja magat odamasolni. Szet kellene nezz a gepen mit masolt oda.
2016. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha csókolgatsz egy laprást akkor elkaphatod a leprát? A válasz hogy igen. Na ha vìrusos gèphez kötöd az akármid ugyanúgy megfertőzheti. Arról nem.is beszèlve, hogy ios-re is van vìrus, ha eddig nem tűnt volna fel.
2016. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem adtam engedélyt semmilyen másolásra, és nem is nyitottam meg a képeket se se semmit, csak radugtam a kabellel, és amikor kerdezte, arra mentem , hogy "biztonságos" felhetek attól, hogy az akt kepeimet látják már azóta mások, vagy a vírus ellopja stb? :/
2016. márc. 23. 10:55
 4/7 A kérdező kommentje:
ja es az ipad nem mukodott mert frissites legvegen az aktivalasnal beszart, es az Itunes sem ismerte fel a PC-n , ekkor felhetek attol, hogy visszaeles lesz a képeimmel?
2016. márc. 23. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismerte fel a gép, akkor nem valószínű. Egyébként is tele van meztelen fényképekkel az internet, sztem emiatt nem kell aggódnod :)
2016. márc. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
bevagyok tokre szarva mert bnomrol volt sok es nem akarom h mas lassa esetleg
2016. márc. 23. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem látta a gép, akkor jó eséllyel nem is tudott hozzáférni, ergo lemásolni sem róla a képeket. Ugyanakkor nem véletlenül kérdezi az iOS, hogy megbízhatónak tartod-e a gépet, mert így hozzáfér az a tartalmához, illetve van arra is példa, hogy az iOS-t is megfertőzze (WireLurker).
2016. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!