Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hol lehet most ingyen nézni...

Hol lehet most ingyen nézni on-line laptopon külföldről a magyar-horvát meccset?

Figyelt kérdés

#ingyen #online #meccs #magyar-horvát meccs
2016. márc. 26. 18:42
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Megoldható, de itthon is kell egy segítő hozzá, és egy bekapcsolt számítógép internet kapcsolattal. Meg neked is ott külföldön.

Mindkét gépre kell egy alkalmazás aminek a neve TeamViewer.

Valamint egy UPC előfizetés is kell hozzá.

Ha ezek rendelkezésre állnak akkor leírom.

Nem egyszerű, de működik, én is használtam a franciáknál és kanadában és usa-ban is. Ezzel a módszerrel külföldön nézheted a UPC csatornáit.

2016. márc. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nem hiszem, hogy találok, aki segítene.


Megpróbáltam egy valami Hylaplay-t, de nem tetszett, mert először azt írta, hogy ingyenes. Regisztráltatott. Aztán kreditkártyaszámot kért, hogy a megadott lakcímet ellenőrizze. Aztán kiderült, hogy 5 nap próbanézést ad mindenféle film-videó-anyámkínjára, utána 1 hónap 35 dollár, 3 az havonta 16, stb.

De még mindig nem hagyott nézni, csak jöttek az adjál erre, arra dolgok.

Ismerem az ilyeneket, le se lehet vakarni aztán, inkább egyből visszamondtam.

De majd még biztos baj lesz vele, föl kell hívnom a kreditkártyásokat. Hülye voltam, hogy megadtam a számot, de annyira szerettem volna nézni. Baj.


Azért kösz, hogy segítenél.

2016. márc. 26. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!