Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol találok olyan oldalt...

Hol találok olyan oldalt ajánlani ahol ingyen lehet nyelvkönyveket letölteni? Főleg a szláv nyelvek érdekelnek (orosz, horvát)

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:

[link] - Itt szinte minden nyelvhez találsz, bár angolul van a legtöbb, nem tudom, hogy az gond-e. Magyarul viszont nem hiszem, hogy van ilyen oldal. (Asszem, regisztrálni kell, hogy lásd a linkeket)


Sajnos magyarul sok minden nincs fenn a neten. Ezért is jó, ha angolul tudsz. Én is angol nyelvű oldalakról meg könyvekből tanultam például franciául meg japánul is neten keresztül, mert magyarul alig volt hozzájuk valami... (a tankönyveket erről az oldalról szedtem le egyébként).

2011. okt. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!