Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van kedve valakinek cseten...

Van kedve valakinek cseten horvátul, és/vagy spanyolul tanítani engem, ingyenesen?

Figyelt kérdés

Nulla a tudásom. Azonban nagyon vonzanak e nyelvek, rég megfordult a fejemben tanulni ezeket. 30-as férfi vagyok. Célom: erős alapfok megszerzése, csupán hobbiból, és külföldiekkel való társalgáshoz, írni-olvasni.


Azért ezúton, mert nincs érzékem könyvből tanulni nyelveket, hanem személyes élményen át megy, pl. baráti csetelés során. Életkor mindegy.



2012. okt. 4. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez most nem lesz túl hasznos válasz a számodra, de ha valamai segítség kell akár horvátból, akár spanyolból, akkor csak dobj privit nyugodtan. A csetelést bocsi nem vállalom, de talán majd valaki más :)
2012. okt. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, privi ment. :)
2012. okt. 6. 16:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szervusz! Horvatban vagy spanyolban tudok segiteni. A chateles is megoldhato, bar nem tudom, hogy a skype nem hatekonyabb-e.

Kuldjel nekem privat uzenetet, hogy egyeztessunk idopontot.

2012. okt. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindhármótok felajánlását köszönöm! :)


Kérlek, jelezze itt hármótok közül, aki az október 7-ei (mai), hajnali 4:25-ös privit írta nekem, amennyiben közületek valaki tette. Hálás köszönetem neki (is). :)


De hangsúlyozom: anyagilag nem állok jól, és csak olyan szituba megyek bele, ha kedvtelésből, ingyen vállalja az illető. Én magam is szoktam ingyen segíteni másoknak, más téren. Természetesen aki segít nekem ebben ingyen, számára ha tudok valamiben, visszasegítem a (közel)jövőben, alapvetően szintén "távban", neten át, de tehát nem pénzzel, hanem "természetben" -szintén alapvetően szellemi munkával- olyannal, amit kivitelezni is tudok és számára is szükség van.

2012. okt. 7. 14:48
 5/8 A kérdező kommentje:

Még valami! :)


Az egyes számú beírónak tegnap küldtem privit.


3/5: megnézem majd a blogodat, és adott esetben lehet, h felveszem veled is a kontaktot, bár a privi író a csetet is vállalja, nála kezdem. :) De neked is köszi. :)


4/5: köszi neked is, egyelőre megvárom a visszajelzést, azonos vagy-e a hajnali privi íróval. Meglepően sok a segítség, nem szeretnék senkit megsérteni, de célszerű egyszerre csak egyvalakit választanom, és nem tudnék igazságosan dönteni, ha te nem a privi író lennél, de mivel csak 7 perc van az itteni beírásod és a privi időpont között, elég valószínű, hogy azonos vagy vele, így a döntési probléma megoldva. ;)

2012. okt. 7. 14:56
 6/8 A kérdező kommentje:

"3/5" -> úgy értem, hármas beíró

"4/5" -> négyes beíró :)

2012. okt. 7. 14:57
 7/8 A kérdező kommentje:
A csetelésre ajánlkozó azóta se jelentkezik... másvalaki? :)
2012. okt. 14. 17:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Nah, mégis meg lett a segítségét felajánló. :) Valószínűleg a spam mappájában köthetett ki email-em nála, azért nem észlelte. De most rám írt, hogy nem találja email-em. Köszönöm neki újabb jelentkezését, ez úton is. :)
2012. okt. 18. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!