Mi az ami befolyásolja a lemezjátszó sebességét (Bakelit/Timecode)?

Figyelt kérdés

Adott 2db Numark TT-1 Pro lemezjátszó!

Egyszerűen nem tartják meg a sebességet!

Folyamatosan játszanom kell a pitch(sebességállító) potméterrel ,hogy szinkronban maradjon a 2 zene!


Ha timecode-ozom ,akkor Traktor Scratch Pro programon belül látni is lehet ahogy folyamatosan elcsúszik a zene! (A BPM számláló tizedeket ugrál ,illetve a phase meter is folyamatosan kitér)!

Egyszerűen borzalom így mixelni vele!


Mellesleg: A tű is kicsit megvan már kopva(csere érett) ,illetve a Timecode lemez is már helyenként karcos)! Ez nem tudom mennyire játszik közre a fent megnevezett problémán!


Arra is gondoltam ,hogy egy komolyabb (Reloop vagy Technics) motort rakok a lemezjátszókba!



2016. ápr. 3. 21:09
 1/2 anonim válasza:
Timecode nélkül milyen velük mixelni?
2017. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Direkt hajtású?

Nekem ismerősnél a potméter csere oldotta meg.


Nem garantálom ugye, hogy a tiédnél is ez a baj, de ha már gyanú van... lehet érdemes cserélni.

2017. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!