Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Egy DLD DL12-es mélynyomóhoz...

Breed87 kérdése:

Egy DLD DL12-es mélynyomóhoz építenék egy ládát. Lehet-e a láda zárt? Hány literesre tervezzem? Illetve a formája mindegy? (arra gondolok hogy egy kör vagy egy 8 szög alapú ládát építenék mivel a pótkerék helyére kerülne)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 11:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Minél jobban beleásom magam a témába annál jobban kezdek elbizonytalanodni.

Most 3 variáció közül nem tudok választani.

Mac Audio Micro XL 1000 + DLD 500+ PRO (4 Ohm-on, 35 l zárt láda)

Pioneer GM-D8601 + Pioneer TS-W311D4 (2 Ohm-on, Sajnos nem tudom a ládaméretet)

Pioneer GM-D8601 + DLD DL12 (1 Ohm-on, 32 l zárt láda)


Hozzátenném hogy azért kukacoskodok/szenvedek a kis láda mérettel mert egy 3 ajtós Opel Corsa D csomagtartójába lesz.

A véleményeket előre is köszönöm.

2016. ápr. 13. 10:28
 12/15 dirtboy ***** válasza:

az 500 pro nyomó felejtős,helyette ott is inkább dl12 vagy még inkább iw12 legyen akkor vagy a pio.

egyébként nem tudom megmondani a három verzió közül melyik legyen mert jó a 3 felállás de ahány autó annyi féleképpen szólnak a nyomók,valamint egyéni ízlés kérdése is hogy melyik hangja tetszik,tippelgetésbe meg nem akarok bele menni.

nagyobb boltokban szoktak azért lenni zárt nyomók,ha megvan az erősítőd akkor nézz szét pár boltban és próbálj ki pár ládát a kocsidban,még ha nem is pont olyan de elmondod a véleményed a boltos már tud ajánlani majd szerintem.

2016. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Pioneer TS-W311D4- t mekkora zárt ládába raknád?
2016. ápr. 13. 13:04
 14/15 dirtboy ***** válasza:

minden 30cm-est 32literes ládával indítanék,utána vatelinnel és akusztikai szivaccsal lehet hangolni.

egyébként én azt a pio nyomót hallgatás nélkül nem merném megvenni. egyrészt mert FS 42hz-másrészt mert Qts 1,05 ami barmi sok,tehát nagyon kiemel valahol,igaz ezen segít a zárt láda de akkor is magas,és az Fs 42 is barmi sok,hol marad így az igazi sub tartomány.

2016. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akkor marad a DLD DL12 32 l zárt ládába.(ha még kapható)

A 2 erősítő közül meg meglátom hogy melyiket könnyebb beszerezni. Köszönöm a sok hasznos tanácsot. Ha összeállt a dolog akkor megírom a véleményem hogy hogy sikerült.

2016. ápr. 13. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!