Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy logitech z623 at...

Vettem egy logitech z623 at és telefonról adagolom a zenét. De sajnos nagyon hallatszodik a levegő fujása. és kicsit doboz hangja van. Ez megoldódna ha lenne egy elég erős hangkártya a gépben? Mert jelenleg rossz a hangkártyám

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2016. ápr. 8. 20:41
 1/2 Badattitude ***** válasza:
Nem. A levegő fújása és a doboz hang a rosszul méretezett reflex nyílás és slendriánul összedobott káva jellemzője. Mondanám, hogy vegyél egy hangolható reflex csövet, és mit tegyél a doboz hanggal, de a kérdés az, hogy megéri-e neked, és/vagy meg tudod-e bontani. DE: fogd meg az aktív mélyet és hangszóróval, azaz pofával fektesd le a földre úgy, hogy hat centi legyen a talaj és a láda között. ( A négy sarka alá 6 centis valamit tegyél.) VAGY : tedd zártabb térbe, mint pld a számítógép , vagy íróasztal polcába, ahol két oldalról és hátulról zárt tér veszi körbe. Ezek növelik a mély hangzást. Hangkártya: Erős, gyenge..A füled után menj ! Ne ess hasra a 7.1-es hangkártyáktól, ami bagóért vannak. És ne ess hasra az Asus felirattól sem. Ha lelsz ilyet, vagy ilyen kaliberűt : Trust SC 5250 5.1 , akkor bátran vedd meg. Meg lehet hallgatni azokat a hanganyagokat, amiket ezzel a kártyával írtam ki.És ha zenét hallgatsz, akkor tekergesd a beállításoknál bátran az equalízert !
2016. szept. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Badattitude ***** válasza:
Megnéztem közben, és a Trust már nem gyártja ezt a kártyát. Sajnos.. Viszont, keresd a Creative Sound Blaster kártyákat.
2016. szept. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!