Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Legjobb/Kiváló autós mélynyomó...

Legjobb/Kiváló autós mélynyomó erősitővel?

Figyelt kérdés

MTX Terminator TNP212D2 400 Watts RMS Dual 12 inch

ezt néztem 320 euroért erősitővel együtt.

Szakértők véleménye érdekelne mielőtt megveszem, hogy ez jó vagy nem. Esetleg ha irnátok párat azt is megköszönném.

100 ezer alatt veszek csak!


2016. ápr. 16. 22:22
1 2
 1/14 Osynho ***** válasza:
Mihez? A sub az utolsó eleme egy egyébként összeállt rendszernek.
2016. ápr. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
autóba
2016. ápr. 16. 23:29
 3/14 A kérdező kommentje:
zenehallgatáshoz
2016. ápr. 16. 23:29
 4/14 Osynho ***** válasza:
Feladom. :D
2016. ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én
2016. ápr. 17. 00:19
 6/14 A kérdező kommentje:
is..( ͡° ͜ʖ ͡°)
2016. ápr. 17. 00:19
 7/14 dirtboy ***** válasza:

az oszt igen,ha ilyen fajta kommunikáció megy akkor ezen kívül én sem írok inkább semmit.

de plusz pont hogy legalább autóba kell.

2016. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát egy alap hangfalam van a kocsiba és a házban van egy ratyi kis hifi, mindig is szerettem volna egy mélynyomót amiben nem csalódok amikor elinditok rajta egy bass testet. Most beirtam az ebayen, hogy subwoofer és ezen akadt meg a szemem. Nem értek hozzá, ezért irtam ide, de kérdésre kérdést kaptam szóval eddig megbántam.

Nézegetek még pár oldalt hátha okosodok.

Plusz a téma nem az volt, hogy milyen autós hangrendszer jó, hanem hogy találjak egy jó mélynyomót egy hozzá illő erősitővel. Ha értenék hozzá nem irtam volna kérdést gyk-n.

2016. ápr. 17. 01:26
 9/14 dirtboy ***** válasza:

nyugodt lehetsz hogy ha boltba besétálsz is kérdezni fognak.

de ha már nem lehet kérdezni csak ajánalni egy olyat hogy kilométerről halják hogy józsika kozeledik akkor tesség.

[link]

[link]


csak aztán bírja majd az aksi is adni a szuflát meg a generátor is.

2016. ápr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Osynho ***** válasza:

"Nem értek hozzá, ezért irtam ide, de kérdésre kérdést kaptam szóval eddig megbántam."


Az agyamat eldobom... Talán azért kaptál kérdést, hogy lehessen érdemben válaszolni. Talán azért, mert a hifi nem úgy működik, hogy rábökök ebayen, behajítom a kocsiba és kész.


"Plusz a téma nem az volt, hogy milyen autós hangrendszer jó, hanem hogy találjak egy jó mélynyomót egy hozzá illő erősitővel."


Addig esetleg sikerült eljutni, hogy a hifi többi része együtt fog szólni a mélyládával? Tehát nincs olyan, hogy mindenhova, mindenre jó láda. De nekem mindegy, vedd meg, amit akarsz.

2016. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!