M@teee kérdése:

Milyen drónnal kezdjek? Abszolút első lenne!

Figyelt kérdés
Tényleg drónt szeretnék nem egyéb repülő eszközt. Lényeges lenne, hogy tudjon kint repülni kisebb szélben, lehessen hozzá rendesen pótalkatrészt kapni, nem hátrány, ha van rajta egy MIN. 2mpx-es kamera, és ESETLEG tud wifivel képet küldeni, plusz egy normálisabb védőkeret nem árt ha van hozzá. Árat pontosan nem akarok megszabni, de mivel kezdésnek kellene ezért nem szeretnék túl profit se, ha netán mégse jönne be, bár most nagyon rá vagyok gerjedve a témára.

#drón #drone #quadrocopter #kezdő drone #repülő játék #octocopter #fpv drone #wifi drone
2016. ápr. 26. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

X380

Eleg gagyi de kezdesnek megfelel


Ha van sok penzed akkor vegyel inkabb Parrot-ot vagy DJI-t

2016. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ja es elfelejtettem a Typhoon-t


[link]


Kezd jo arban lenni es nagyon profi

2016. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem parrot airborne cargo van, a kamerája az borzasztó, meg telefonról kezelni is kényelmetlen, mert fizikai kezelőszervek hiányában egyszerre kellene bámulni a kijelzőt, meg a drone-t. De ami előnye van, hogy kicsi, és jó a védőkeret, elég rugalmas, szívós. De az előbbi egyben hátrány is, mert az enyém nemrég 8m-ről betonra zuhant, mert egy kis széllökés fejre fordította a levegőben, ilyenkor nem lehet visszafordítani, egyszerűen leáll. Mindenesetre túlélte a zuhanást, nem sértetlenül, de csak a keretet kellett helyrerakni ragasztóval, tehát ez mindenképp jó pont.


Nézd meg a JJRC H8C-t, ebay-en, amazonon viszonylag olcsó (20 ezer körül), meg a tudása is elég jó. A rajta lévő kamera kb olyan minőségű mint egy olcsóbb webkamera, tehát szórakozásra kiváló, nem is beszélve arról, hogy ha véletlenül bezúzod, akkor nem buktál olyan nagyot mintha egy DJI-jal kezdtél volna :)

2016. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
JJRC H8C mellett a Syma X5C a másik igazi kezdő darab, sőt, ez talán még jobb is. Olcsó, strapabíró, alkatrész ellátás is van hozzá, és elég jóindulatú darab kezelés terén.
2016. ápr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jah, és kezdésnek még ha sok pénzed van, akkor se vegyél Parrot-ot vagy DJI-t, mert az ember az elején (főleg ha nincs tapasztalata semmi hasonló dologgal) könnyen töri a cuccot, ha rákapsz az ízére, akkor ráérsz pár hónap múlva megvenni, ha pedig az elején bénázol, vagy mégsem nyeri el a tetszésed, akkor sincs probléma.


Ugyanezért a kamerát sem erőltetném első drónnál feltétlen, elég megtanulni repülni az első körben.

2016. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ee egyertelműen nem fogok DJI szintű drónokkal kezdeni, hanem valami olcsóbbal.
2016. ápr. 27. 07:12
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek a jjrc h26w-ről?
2016. ápr. 27. 13:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem Syma X5SC-m van, X5C kicsit továbbfejlesztett változata, szerintem kezdő drónnak ez megfelelő.
2016. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is egy syma x5c-m van. Tegnap érkezett mára már az udvarból kimentem az utcára kocsik felé . Nagyon könnyű irányítani és elég gyors tud lenni (valaki tudja a Max sebességét?) sok esés ellenére kutya baja, a rotorvédő ruganyos és éjszaka is jól látható.Az aksija 10-12 percet bír kb. Ui:. Ne nyúlj bele a propellerbe , amikor fel akartam venni a kezemmel véletlen megnyomtam a gázt és szépen elvágta a kezem:D
2016. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Uccsó vagyok . Azt elfelejtettem leírni hogy nekem is ez az első ezen kívül még életemben nem fogtam hasonló dolgot sem
2016. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!