Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig tartsak ki? 8 Hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pirate100 kérdése:

Meddig tartsak ki? 8 Hónapja ismrem a párom, első látásra életem nője, számomra ő a tökéletes. Teljesen belebolondultam, abszolut lenyűgöz, maga a lénye. Szerinte pedig én vagyok neki tökéletes, akire vágyott.

Figyelt kérdés

Megismerkedésünkkor közölte hogy élettársa van, de már rég el akarja hagyni, bár mondta nehéz lesz, veszélyes. Kialakult a viszonyunk. Neki van két gyereke. Meg is voltak a nehézségek, alig tudtunk találkozni. Nyáron úgy döntött hogy hagyjuk és marad vele. De aztán mégis folyt. Lett. Először megismert az egyik, később a másik gyerek. Nem volt gond, sőt! Aztán bejelentette hogy vagyok neki, közöltük az "exével" hogy együtt akarunk élni. Aztán jött a harc. Háromszor költözött hozzám és 3x ment vissza. Először sajnálatból, aztán mert megfenyegette az ex, aztán az egyik gyerek miatt, mert felindulásból az apjához visszament az egyik Karácsonyra, pedig akkor már együtt éltünk négyen. De aztán mégis együtt töltöttük a karácsonyt, de utána összevesztünk.

Ősszel mikor elhagyott talpra akartam állni,egy másik kapcsolattal,de szinte könyörgött,és sírt hadd bizonyítson,odaköltözik.Persze folyamatos zaklatások jöttek az ex-től,napi szinten tömkelegével,meg folytonos kavarások hazudozások.És minden ami őt befolyásolta.Én előre akartam haladni mind a négyünkkel,de őt ezek a dolgok befolyásolták.Most jutott arra a szintre hogy hivatalosan kidobja az exet a lakásából.De már teljesen kész vagyok idegileg és a szülők is.Szeretem,de rengeteg sérelem,alázás ért ez idő alatt.És ő velem akar lenni,mert szeret,és a fiai is.Nem tudok bízni hogy vége lesz ennek az őrületnek ami minket tönkretesz.Ha nem hagyott volna el annyiszor,más lehetne.Adjak még esélyt magunknak? Egyedülálló 35-éves férfi vagyok..


2016. jan. 6. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
ovi level 1
2016. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
így akarsz élni? szerintem menekülj...
2016. jan. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt a barátnődnek kellene tennie vmit pédául azt hogy lesz*rja,nem foglalkozik vele és akkor előbb-utóbb abbahagyja.Ha nem akkor jelentsétek fel zaklatásért.Hát igen kitudja mikor hagy el megint,itt neki kellene a sarkára állnia.Adj neki ultimátumot hogy vagy lerendezi vagy mehet amerre lát.
2016. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha igazan szeretne akkor tojna le az exet. Erdekes modon amikor lett valaki mas akkor rogton vissza akarta sirni magat de azon kivul kb talonban tart es hintaztat. Nem tisztel es igazan nem is szeret csak lianozik. Egy haverommal 4 évig játszotta el ezt egy csaj, míg elege lett és kidobta. A csaj persze megijedt, fogadkozott, hogy "bizonyít" de haver nem tágított, azt mondta élete legjobb döntése volt. Kb egy évre rá összejött egy lánnyal aki azóta a menyasszonya, boldogok, nyáron házasodnak. Nőként tudom hogy ha nem szeretek valakit illetve mast szeretek akkor azzal (az exxel) egyutt elni kb szamomra a lehetetlennel egyenlo. Komolyan mondom, ne legyél már ilyen naiv... Tényleg egy ennyire befolyásolható és akaratgyenge nő kell neked? Hány olyan nő van aki borít mindent és otthagyja a kapcsolatát az új szerelemért, csinálhat akármit az ex.

Keress egy olyat aki szeret és megbecsül, és nem csak te ruházod fel olyan tulajdonságokkal amilyennek szeretnéd látni.

2016. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az az igazság,aki tud erről,szinte mindenki hasonló véleményen van,mint amiket ti mondotok..

Valakivel 4 évig is csináltak hasonlót? Atya világ... Az a bajom hogy hinni akarok az egészben.. de ezt csak ő tehette meg velem egész életemben.. mert annyira az igazit látom benne,pedig nem úgy történnek a dolgok.. de több "sérülést" nem akarok és eddig is mindig olyan dolgok jöttek közbe amire nem gondoltam volna..

2016. jan. 7. 09:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Elvált nő vagyok, kisgyerekkel, bántalmazó kapcsolatból váltam el, mert AKARTAM kilépni a megalázó, rossz, félelmet keltő helyzetből.

Ezért az a véleményem, hogy aki akar, az változtat (válik, menekül, távolságtartást kér, ügyvédet keres, bíróságra, hivatalokba, áldozatsegítőkhöz stb megy-a konkét helyzettől függően), de nem csikicsukizik!

Ez beteges- főleg a gyereket miatt és miattad- ezt a nőt felejtsd el.

Mondd neki, hogy ha önállóan rendezi a jelenlegi kapcsolatát, lezárja stb. majd akkor jelentkezzen, mert amit most csinál, az nem egészséges.

Nincs olyan durva helyzet, amiből ne lehetne szabadulni- ezt én megéltem- de gyáva, megalkuvó, társfüggő vagy lusta, anyagiakért mindent tűrô jellemmel nem lehet.

A barátnőd valamiért ragaszkodik az élettársához (pénz? Pszichés függés? Ezernyi ok lehet), de a "jajj megfenyegetett" egyszerűen nem igazi ok.

Neked nem biztos, hogy megalázkodva, könyörögve, sírdogálva, hősszerelmesen kellene várnod egy ilyen nő ESETLEGES és BIZONYTALAN kegyeit- ez nem méltó kapcsolat.

Ez a nő sajnos felelôtlen: a saját függése/defektje a saját ügye- de a gyerekeit és téged is (függés esetén valahol az élettársat is!) dróton rángatja!

Biztosan egy ilyen felelőtlen, döntésképten, passzív-agresszív társra vágysz?

A szerelem nemcsak vágy meg ideák, rózsaszín köd, hanem főleg bizalom, tisztelet, kölcsönösség- na ez nálatok hiányzik. Nem kell a fogadkozós dumákat elhinni x+1-szer...a nőt is a tettei, akarata, szándékai minôsítik.

Tiszta szívvel azt tanácsolom, lépj ki ebből a méltatlan mókuskerekezésből.

Egészséges lelkületű felnőtt embernek ez nem kapcsolat, nem perspektíva.

2016. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos én is azt érzem hogy az elejétől fogva nem korrekt velem a kapcsolatunkban. Én kitartottam mellette bármiben,szó szerint,míg ő "kedvére" csinálhatta a dolgait úgy ahogy ő a fejébe vette,és visszajöhetett hozzám mindig.Sokszor én is azt mondtam hogy normális ember ezt nem teszi,ha pedig valakit szeretek,akkor főleg nem.Még a fia is mondta neki hogy valami "gond" lehet vele.Egyébként a saját anyja is nagyon kivan rá,azért amit művel velem,és ő is mondta hogy hagyjam inkább és sajnál. De ha valóban szeret,akkor miért tette ezt velem,így? Én már kétlek mindent szinte,mert nálam nem férnek össze a dolgok.Ha szertem,nem bántom.De így nem legalábbis az biztos.Hanem mellette maradok,és nem "cibálom" a tetteimmel. És ahogy mondod,ez ex ugyanígy rángatva lett,mindent beígért neki párszor a "nyugalom" miatt,a hazaköltözései alkalmával.Szóval nagyon durva ez az egész. Viszont a fiaitól tudom,nekik mindig mondja mennyire szeret engem.. Csak közben rom lett belőlem,mert szeretem...
2016. jan. 7. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!