Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy szerezzem meg az alapanya...

Hogy szerezzem meg az alapanyagot ambrózához? The sims 3!

Figyelt kérdés
Szeretném ha a simem ambrózát készítene, de sajnos nincs meg az alapanyagom az am rózához az életgyümölcs , meg még valami hol szerezhetném neg? A boltban sincs már néztem!

#SIM #alapanyag #Ambróza
2016. jún. 5. 16:45
 1/6 szántóvető ***** válasza:
1. találat lett volna. [link]
2016. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj, köszönöm! Életmentő vagy 😃
2016. jún. 10. 19:07
 3/6 anonim válasza:

Ezt hagyjad, mondok egy gyorsabbat;

1. vidd a simed főzés és horgáasztai jártasságát 10-re.

2. Csinálj egy tavat a telkeden,

3. majd nyomd le a ctrl shift c-t és írd be buydebug on.

4. Utána menj vásárlási módba

5. Válaszd a funkció szerinti opcióót

6. majd kjattints a kérdőjelre (ha idáig zavaros, hogy hol van a funkciók szerinti opció, írd be a googlebe hogy buydebug on sims 3 és kiad képet róla)

2016. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

7. válaszd a halakat és a kampechal lesz asszem az első opció - azt válaszd ki és pakold vele tele a tavat (így a telkeden levő tó kampechalakkal lesz tele és nem kell a temetőbe kimásznod)

8. menj a növényekre, keresd ki az életnövényt és tegyél ki párat a telkedre.

9. Szüreteld le az életgyümölcsöt (ehhez nem kell 10 szintü kertészet)

10. éjfélkor menj ki a tavadhoz és horgássz

11. most már van kampechalad és életgyümölcsöd

12. olvasd el az ambrózia receptkönyvet amit könyvesboltban kapsz

13. Készítsd el

14. jó étvágyat a simednek


nem kell akkor így az ambrózia mag után kutatnod amit jó ha valaha megtalálsz és arra sem kell várnod, hogy kikeljen...

2016. jún. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megkerestem a magot és (sim időben) 2 hétbe tellett mire kinőtt.. És végül az egyetlen simem aminek 10.szintű volt a főzéstudomány jártassága meghalt... Azt hittem hülyét kapok! Most egy rakás kampechallal meg egy rakás életgyümölcsöm van de egy sim sem tudja elkészíteni.. Tehát megint egy csomó idő mire azt is kitanulja a sim.. Amúgy köszönöm a segítéget
2016. jún. 22. 10:20
 6/6 anonim válasza:

A buydebugban nem kell az eletvyumolcsot kinoveszteni; azonnal leszedheted és nem kell hozzá 10 kertész tudomány. Ha megvan a sims 3 egyetem van az agyserkentőgép, azzal 2 perc alatt viheted 10-re a főzéstudomábyt


Vagy támaszd fel az ó én szellememmel a valott simet; a simnek 10 lesz tovabbra is a fozestudomanya

2016. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!