Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Budapesten hol találok még...

Budapesten hol találok még olyan éttermet ahol az előkészített alapanyagot előre látjuk, és elöttünk rakják/főzik össze az ételt?

Figyelt kérdés

Valamien áruház kínaiában láttam ilyet s nagyon megkívántam...

Csak a baj hogy majdnem 2x olyan drágán is adja pl.egyszerű pirított zöldséges tészta 800ft.

Más helyeken 450ft körül van...bár elmondható ez tényleg friss,és nem mikrózott.


Előre is köszönöm a válaszokat



2016. febr. 1. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vapianoban, az olasz étteremben is előtted főzik ki a tésztát, teszik hozzá a szószt meg a többi feltétet. De ez sem olcsóbb, ha jól emlékszem 1100 körül van a legolcsóbb tésztás étel, de finom is. :)
2016. febr. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szaszaa11 ***** válasza:
Magas színtű éttermekben szokták ezt alkalmazni, vendég előtti ételkészítésnek nevezik, és általában angolszervízzel társul, ami szintén látványos. De szerintem nem egyről beszélünk, te valószínűleg teljesen másra gondolsz, de nekem egyből ez jutott eszembe.
2016. febr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Móricz -on a Vikingerben.
2016. febr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!