Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen ebook olvasót vegyek?...

Milyen ebook olvasót vegyek? (szempontok lent)

Figyelt kérdés

Főként idegennyelvű könyvek, illetve tankönyvek, jegyzetek olvasására használnám, ezért fontos lenne, hogy:

- legyen rajta szótár, amivel olvasás közben, ha rámegyek a szóra, kidobja a jelentést

- szembarát legyen, hogy tanuláskor ne folyjon ki a szemem annyira hamar

- alapformátumokat ismerje fel (pdf, docx) a jegyzetek miatt

- minél olcsóbb legyen

A kindle paperwhite II-t néztem, de elég drágának találom, az újabb modelleket meg főleg, bízom benne, hogy van jobb opció is, de még sosem volt ilyenem, meg nem annyira értek hozzá. A válaszokat előre is köszönöm!:)



2016. jún. 21. 23:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A Kindle-el nem nagyon tudsz mellé lőni, de ha túl drága, nézd meg a Prestigo olvasókat.
2016. jún. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A célnak a Kindle a legmegfelelőbb. Én raktam rá angol magyar és német-magyar szótárat. Szuper!
2016. jún. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sima Kindle, nem szükséges a paperwhite, háttérvilágítás nélkül is nagyon jól meg lehet lenni.
2016. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a hármashoz, a sima Kindle 6 harmincezerért már kapható (mondjuk tokot is javaslok). Nem világít, de hát egy fizikai könyv sem világít! Nekem nem okoz gondot, hogy úgy használjam a Kindle-t, ahogy egy könyvet. Felkapcsolom a villanyt, ha sötét van. Mondjuk én csak kifejezetten Kindle-re készült könyveket olvasok rajta, így nincs tapasztalatom más fájlformátumokkal. PDF megy rajta, de hogy a docx-el mi van, azt nem tudom.
2016. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és alapból van rajta egynyelvű Oxford szótár.
2016. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És persze a számodra "alapformátumnak" nevezett formátumok, azok a számítógép esetében igazak, e-book olvasóknál azonban, pont, hogy nem ezek az alapok.
2016. júl. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!