Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A processzor és a videokártya...

Fejes.bzs kérdése:

A processzor és a videokártya kompatibilitása megfelelő?

Figyelt kérdés

Most gondoltam hogy már tényleg rá férne egy újítás a gépre és nem vagyok tisztában a videokártyák és processzorok kompatibilitásához illetve tápegység szükségletéhez.


Arra lennék kíváncsi hogy egy: Gigabyte GV-N75TD5-2GI 2GB videokártyához megfelelő egy: Intel® Pentium® Processor G3220

(3M Cache, 3.00 GHz)?

Illetve egy: FSP Hyper 500W elegendő lenne a kártya működtetésére



2016. jún. 22. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A táp sztem oké. A proci lehetne kicsit nagyobb mert a videókártya tudna többet is csak a proci le fogja korlátozni. Attól függ mire használnád.
2016. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenképpen az új játékokkal pl.: Witcher 3, Ark, GTA V szeretnék játszani egy normális fps-el
2016. jún. 23. 17:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezesetben i5 minimum. Azért írok i5 öt hogy jövőbiztosabb legyen. És ha már itt tartunk akkor ha a jövőben is akarsz frissebb játékokkal játszani oda azért kell vas.
2016. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!