A Phonic hangfalak jók?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Phonix iSK 10 Deluxe hangfalat csak nem tudom, hogy megéri-e, valamint azt is meg szeretném kérdezni, hogy a kétutas hangfalhoz két erősítőre van szükség(Szerintem akkor kétutas a hangfal ha van benne egy woofer meg egy tweeter) vagy egy erősítővel is rendesen fog működni?

ui: Az erősítő 350w-os 8 ohmon a hangfal 200w rms 8 ohm és 97dB-s



#2-way speakers
2016. jún. 24. 15:18
 1/6 anonim válasza:

[link]

Erre gondoltál?

Hogy megéri e? Attól függ mire kell? Otthoni zenehallgatásra nem éri meg, ez stúdió hangfal. Különben van belőle aktív és passzív változat (az aktívban be van építve az erősítő a passzívba nincs) A és B vel jelölöik a neve után. Egy aktívhoz kpcsolható egy passzív és így kapsz egy stereo rendszert.

Ha 2 passzívat vásárolsz akkor használhatod a saját erősítőd amit említettél és igen elég 1 erősítő.

A 2 utas azt jelenti amit te irtál le, van egy magas és egy mélysugárzó a ládában, valamint van hangváltó is benne ammi szétossza a frekvenciatartományt a mély és a magas közt.

2016. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Még mindíg előző vagyok, bocsi pár betű kimaradt, és *szétosztja* szépen magyarul. Fogjuk a 29 fokra, ami idebent van nálam. :D
2016. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, sokat segítettél! Küldenél egy linket a passzív változatról? (thomannról rendelném :))
2016. jún. 25. 15:57
 4/6 anonim válasza:

[link]

Ez a passzív B jelzésű :)

2016. jún. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés! :)) Thomannon találtam ezeket a hangfalat: [link] viszont a leírásban 200w rms-t ír, de a képeken hátán a 200w(music) teljesítményt ír ami pedig nem a szinuszos teljesítmény... valóban igaz ez, vagy ennek a hangfalnak valóban 200w rms teljesítménye van, ellenkező esetben tudnátok ajánlani hasonló ár-értékben (max 100 euro) hangfalat erről az oldalról?(lehetőleg passzív legyen, és 200w rms) Nagyon hálás lennék! ;)
2016. jún. 25. 16:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Helyesbítek max 100-130 euro
2016. jún. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!