Manamisan kérdése:

Belassult a tabletem, miért?

Figyelt kérdés
Galaxy Tab A p550 modellem van, tegnap előtt frissítette magát a rendszer (lollypop). Eddig semmi baja nem volt, kiválóan működött, de a frissítés óta a programok kifagynak, a touchwiz nem is működik, már a nova launchert raktam fel, hogy tudjak csinálni valamit. Kikapcsoltam bekapcsoltam, gyárira is visszatettem már 2x, de semmi se segít. Ha tudtok, légyszi adjatok ötletet, hogy mit tegyek, nem ezért fizettem ki 80k-t, ráadásul szerviz csak Budapesten van, és csak személyes átadással foglalkoznak az ügyemmel (és messze van a főváros tőlem.)
2016. jún. 25. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy elegge elterjedt problema.

Ne csak factory reseteld, hard reseteld.

[link]

Szoval igy. Az esetek 90%-aban a wipe megjavitja a update utanni lassulast.

2016. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
akkor én beleesek a 10%ba, mert ez se segített, most is ugyanolyan belassult/lefagyós :(
2016. jún. 27. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!