Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire való egyátalán a tablet?

Mire való egyátalán a tablet?

Figyelt kérdés
Nekem mindig is telefon laptop hibridnek tüntek de még soha senki nem tudta megmondani nekem miért is éri meg venni egyet. Volt aki azt mondta hogy útközben lehet rajta filmezni, bár szerintem arra a laptop is megfelel, erre ök: igen de a laptop túl nagy. Most esik csak le hogy az új ipod olyan behemót nagy hogy megdönti ezt a méretes elméletet. Van aki szerint meg játszani jó rajta de most simán candy crushért nem hiszem hogy valaki megveszi. Nem vagyok a tabletek ellen csak meg akarom érteni hogy mire jó mert nem látom a funkcióját. Mellesleg ha billentyü nélküli laptopnak vesszük akkor miért gyártanak hozzá vezeték nélküli billentyüt?

2016. jún. 28. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert kényelmesebb mint egy laptop, és sokkal olcsóbb is. Most itt a 7-9 colos tabletekre gondolok főképp
2016. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Van egy csomó hülyeség amire mondják hogy jó. Valójában (feltételezve hogy droidos) semmivel sem tud többet mint egy mobil, tehát lényegében csak egy netezésre kifaragott eszköz. Aki szeret filmet nézni, fórumokat olvasgatni, francos közösségtelenségi oldalakat figyelni, vagy csak szórakozni, annak megfelelő a tablet. Semmi másra nem jó.
2016. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, de míg egy minőségi laptopot 100 ezer alatt aligha hiszem, hogy meg tudsz venni, addig egy tablet 30-50 ezerből is kivitelezhető. Nem mellesleg a tabletekkel sokkal könnyebb navigálni a képernyőn, mint a laptopon touchpad-del. De még a beépített GPS is hasznos funkció.
2016. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!