Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség az RCA to...

Mi a különbség az RCA to 3.5mm Jack és a AUX kábel között a hangszórón?

Figyelt kérdés
Vettem egy új hangszórót a PC-hez és adtak hozzá AUX kábelt és egy RCA → 3.5mm jack kábelt. A hangszóróvezérlőn mindkettő megtalálható (AUX IN és RCA IN is) és mindkettővel szól ugyanúgy. De mire jó hogy ki lehet választani, van valami különbség közte mégis?

2016. júl. 8. 01:57
 1/1 anonim ***** válasza:

mit hívsz auxnak? a jack-jack kábelt? Az RCA egy hangyányival jobb lehet, nem hiszem, hogy megkülönböztethető.

Mindazonáltal én személy szerint szeretem, ha minél többféle csatlakozó van egy audió eszközön. Épp milyen kábel van kéznél, vagy esetleg ha az egyik csatlakozó megadja magát, ott a másik, nem kell nekiállni mókolni.

2016. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!