Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kihasználod a laptop előnyeit?

Kihasználod a laptop előnyeit?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy asztalnál használod mindig vagy ágyon fekve és egyéb elképzelhetetlen pózokban?

Gondolkozok h kéne venni egy laptopot mivel nem igazán szoktam már játszani és netezéskor, msnezéskor nincs kedvem mindig itt ülni egy helyben, jó lenne néha lefeküdni az ágyra vagy máshol gépezni.

De nem tudom hogy ugyanígy az asztalnál ülnék, vagy máshol használnám.


2010. ápr. 15. 09:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
én nagyonis kihasználom.utazáskor, arrol nézem a filmeket online tv-t ,játék .használhatod ágyban is,ha ugy kényelmes.
2010. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én karácsonyra kaptam laptopot és igen kihasználom a lehetőséget most is kanapén elfeküdve írok:D
2010. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használom ki. Fekve egyszerűen nem tudok normálisan, gyorsan írni. Ha a hátamon fekszem, felhúzom a térdeimet leég a szőr a lábamról. A másik dolog pedig a touchpad. Egyszerűen képtelen vagyok használni, megszoktam már az egeret. Úgyhogy nekem itt van a kis asztalomon és nagyon jó ez így nekem.
2010. ápr. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Asztalnál alig használom. Mindig ágyban nézem a filmet stb.
2010. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
A WC-be kénytelen voltam bevinni a 220-at, mert mindig lemerül az akksi (és a vezeték+konnektor olcsóbb, mint egy új akkupack). Kár, hogy a kádban nem működik, mert ott jönnek az igazán jó gondolatok...
2010. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Elég szar akksid lehet ha mig elmész nagywcre addig lemerül.
2010. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen, valóban szar. 2 és fél órával indult, aztán szépen fogyogatott. A 30 perc még viselhető (nagywc time limit), de a 10..15 már nem. :( Az sajna akkiscsere, vagy konnektor a budi falán. :P
2010. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
véletlen nem úgy használtad h közbe áram alatt volt + aksi bent? mert akkor hamar tönkremegy
2010. ápr. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Alap h kihasználom:D

Rohadt jó.Este nem kell ücsörögni hanem bebújopk a pihe puhi áfgyikomba és onnan msnezek:)

Sőőt, ha fürdök, akkor kirakom a kád szélére,mer nekünk hosszú a pereme, és olyan hogy nem tud vizet kapni.Simán gépezek onnan is.:DWcre meg kitudok menni nélküle is...

Am mióta megkaptam egyszer se ültem le vele az asztalhoz.

2010. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Szia. Én is kihasználom, mindig ágyból internetezek, hason, háton fekve, ülve stb... Egyszer kipróbáltam, hogy pár napig asztalnál ülve nyomtam, de már ott tartottam, hogy semmi kedvem sincs odaülni, inkább tv-ztem meg ilyenek. Szerintem sokkal kényelmesebb, mint asztali gépnél ülni egész nap.


18/L

2010. máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!