Miért recseg a Jay-Tech hangszoróm?

Figyelt kérdés

Az lenne a problemam hogy ma vetem egy jay-tech hangszorot a spanomtol es valamiert recseg a hang mikor zenet halgatok.

Ez mitol lehet? Hogy javitsam vagy kompenzaljam (mar mint ugy ertem hogy ha a telon varialok a hangokon akor jo lesz e).


Valaszokat elore is kosz es bocs a helyes irasert



2016. júl. 13. 15:45
 1/2 monakritika ***** válasza:
Mi a márkálya? mennyiért vetted? az apám is vett egy ocska hangfalat 400 ft-ért én mondtam neki hogy ne vegye meg de mégis megvette. recseg kis hangerőn meg nagyon is.
2016. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hello koszi a gyors valaszt!


A markaja egx Jay-Tech sa 101 bluethoot hangszoro.

En egy 1000ert vetem de azt nem mondanam hogy szar marka mert az alap ara 10k fele van (jo persze ez meg nem jelent semmit)

Arra gondoltam hogx lehet bele ment a por mert egy asztalos muhelyben vagyok gyakorlaton. Ha igy van akor szet kene szednem es kitisztitani de adig nem merem mig nem vagyok bene biztos hogy ez a baja

2016. júl. 17. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!