Az AKAI mennyire számít megbízható és minőségi gyártónak a televíziók terén?

Figyelt kérdés
Kinèztem egy 40"-os akai televíziót a tescoban de mivel csak annyit találtam róla neten is mint az ujságban, ès a gyártót sem ismerem nem vagyok biztos a dolgomban hogy megvegyem-e. A tipusa: LET40HR3280

2016. júl. 20. 13:09
 1/3 anonim válasza:
Szinte csak jobbak vannak nála és a tescoba még olcsóbbak is az elektronikai eszközök.
2016. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor milyen márkák kőzött keresgèljek? Vagy tescoban vagy auchanban szeretnèm megvenni
2016. júl. 20. 14:33
 3/3 anonim ***** válasza:

AKAI

[link]

[link]


nyugodtan vedd meg...

(hasonló szolgáltataásokkal, tulajdonságokkal bíró készüléket, SONY, vagy Panasonic, de még Samsung vagy LG "márkajelzésű" készülékek között biztosan nem találsz!)

magyarországon, több mint 25 éve vannak forgalomban AKAI márkanévvel foralmazott TV-k (CRT-től kezdve), és nincs velük több gond, mint a fentebb felsorolt márkájú készülékek között!

uezt a minőséget kapod, pl. Blaupunkt, SHARP, Toshiba stb... márkanéven.


Fontos:

a garancia jegyet, a vevőszolgálatnál érvényesíttetni, blokkot hozzátűzni!


a Technika, (Tesco "saját márka") Orion, Sencor, Hyndai, nem javasolt kategória) !

2016. júl. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!