Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mélynomót hogy kell elhelyezni...

Mélynomót hogy kell elhelyezni? A nyílásának kell feléd állnia vagy a membrán részének?

Figyelt kérdés

2016. júl. 24. 12:30
 1/8 |Orfeusz| ***** válasza:
A membránnak, de a mélynyomó kevésbé érzékeny az elhelyezésre, egységesebben kitölti hanggal a szobát. Rakhatod az asztal alá is, nem nagy a különbség.
2016. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs jelentősége.
2016. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vatafak ***** válasza:
Nálam a dívány alatt van. Legjobb hely mozizáshoz , csak úgy rázkódik az egész ha eksón van;)
2016. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. júl. 24. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz, hogy a mèlynyomó nem èrzèkeny az elhelyezésre. Az emberi fül nem èrzèkeli, honnan jönnek a 100hz alatti hangok, de ettől még nem mindegy, hová rakod.

Sarokba teszed, túl erős lesz, mindent elnyom, tèr közepèbe berakod, akkor meg erőtlen.

2016. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem asztal alatt volt és szinte semmi hangját nem hallottam. Most felraktam az asztalra a két szatelit mellé, meg kell mondjam sokkal jobb.
2016. júl. 25. 11:36
 7/8 anonim ***** válasza:

"Nekem asztal alatt volt és szinte semmi hangját nem hallottam."

Akkor gyenge.

Nálam is az ágy alatt van. Akkor a jó mikor az asztalon ugrálnak tőle a ceruzák.

2016. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy mennyire gyenge, géphez lett vége, Logitech Z333 szett.
2016. júl. 25. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!