Nexbox A95x vírusírtó?

Figyelt kérdés

Szeretném a tanácsotokat kérni ehhez a készülékhez.

A google-en keresztül online filmeket szerettem volna nézni , állandóan vírusra utaló figyelmeztetéseket kapok, csipog a készülék.

(amúgy kiválóan működik.)

Kicsit kezdő vagyok ebben, kérem a segítségetek milyen vírus írtót tegyek fel, hogyan telepítsem, mert a beépített Play-Áruházból az Avast-ot telepítettem (tudom van választék.) de nem csinált semmit.

Állandóan figyelmeztetést kapok,hogy 2-3-4 vírusom van stb,és azonnal töröljem, mert van30-40 másodpercem stb.

Sajnos nem értem, előre is meg köszönném az építő jellegű tanácsokat, mert magyar nyelvű tájékoztatást nem találtam eddig hozzá.

Előre is köszönöm.



#Nexbox
2016. aug. 26. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

beszoptal valami reklam malwaret, eleg nehez lesz kiszedni.

nezd meg a telepitesek kozott ha felismered

2016. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hard reset. Beállítások - Backup & reset - Factory reset. Ha nem megy, akkor a recovery kapcsolója ennél a modellnél a jack cstlakozó belsejében van, fogpiszkálóval benyomható (ne használj fém eszközt erre!). Áramtalanított doboznál recovery gombot benyomni, majd nyomvatartott gomb mellett a tápot ismét csatlakoztatni. Ha megjelenik a logó, elengedheteted a gombot.

Amúgy mi a lópikuláért szenvedsz böngészővel és weblapokkal, ha a Kodi-hoz már magyar addonok is vannak?

[link]

2016. aug. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!