Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy . Bat file-t be tudok...

Szal Dávid kérdése:

Egy . Bat file-t be tudok állítani úgy, hogy ne lehessen kikapcsolni? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulok az olvasókhoz. Ugyebár nekem, és az unokatesómnak van egy házi kis szerverünk, amin szoktunk játszogatni. Minecraftról van szó. Nem vagyok 11 éves, ne kezeljetek úgy. Mivel bukkitot használunk, ezért van egy .bat fájlunk ami elindítja. Ezzel eddig nincs is gond, de van neki egy 4 éves öccse, aki amikor filmeket néz(bekapcsolják neki természetesen) a laptopon, akkor hajlamos kikapcsolni, mert ő nagyon yolo. Viszont a szerver alap esetben a 'stop' nevezetű parancsal is kikapcsol. És akkor ment is, és sorolhatnám viszont ha csak ki x-eli, akkor nem ment. Lenne egy olyan kérdésem, hogy meg tudom akadályozni, hogy X-el kapcsolja ki?

Viszont a 'stop' parancsal leálljon.

Valaki tud ebben segíteni?



2014. szept. 28. 12:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!