Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért van mostanában kevés 3D...

Miért van mostanában kevés 3D TV a boltok polcain?

Figyelt kérdés

Alig látok olyen készüléket, ami FULL HD, smart és 3Ds is. Miért?


Konzol lokális multihoz nekem pont ilyen kellene, de 0 a választék :(


2016. szept. 29. 07:33
 1/3 szántóvető ***** válasza:

mikor roskadoztak a polcok a 3d tv-ktől:?jó esetben volt 2-3 kiállítva oszt abból válassz :(

[link]

keress nagyobb boltokat, pl mediamarkt Szeged,ott biztos lesz van választék.vagy nézz szét a honlapjukon,már ha van honlapjuk :)

2016. szept. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont erről beszélgettem egy média marktos eladóval. Azt mondta , hogy nincs igény a 3D-ére, inkább a nagyobb felbontású tévéket keresik. A lényeg, hogy már csak a drágább tévékbe teszik bele a 3D-ét. Ezt egy LG katalógusban láttam.
2016. szept. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nincs igény a 3D TV-re, mert nulla 3D adás van Magyarországon, ráadásul a szemüveges 3D minden csak nem élvezhető. Engem kimondottan idegesít, nem is szoktam moziba se 3D-re menni.

Az, aki konzollal játszik és azért kell neki 3D egy nagyon elenyésző százalék. Pont ezt tükrözi a kínálat is.


Mellesleg a Smart TV-nek sincs sok értelme, mert a Youtube-on és a DLNA-n kívül semmi olyat nem tud, amit egy sima TV ne tudna.

2016. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!